U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april, Pulje 2 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
891820
23-04 2022
10:00 Køge BK FK Sydsjælland 05
23. apr 2022
10:00
Køge BK
FK Sydsjælland 05
891821
23-04 2022
10:00 AIK 65 Strøby Fodbold Haslev FC (1)
23. apr 2022
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC (1)
891822
23-04 2022
10:20 Herfølge BK Haslev FC (2)
23. apr 2022
10:20
Herfølge BK
Haslev FC (2)
891823
23-04 2022
10:20 Store Heddinge BK Køge BK
23. apr 2022
10:20
Store Heddinge BK
Køge BK
891824
23-04 2022
10:40 Haslev FC (1) Herfølge BK
23. apr 2022
10:40
Haslev FC (1)
Herfølge BK
891825
23-04 2022
10:40 FK Sydsjælland 05 AIK 65 Strøby Fodbold
23. apr 2022
10:40
FK Sydsjælland 05
AIK 65 Strøby Fodbold
891826
23-04 2022
11:00 Haslev FC (2) Store Heddinge BK
23. apr 2022
11:00
Haslev FC (2)
Store Heddinge BK
891827
23-04 2022
11:00 Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold
23. apr 2022
11:00
Køge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
891828
23-04 2022
11:20 Herfølge BK Store Heddinge BK
23. apr 2022
11:20
Herfølge BK
Store Heddinge BK
891829
23-04 2022
11:20 FK Sydsjælland 05 Haslev FC (1)
23. apr 2022
11:20
FK Sydsjælland 05
Haslev FC (1)
891830
23-04 2022
11:40 AIK 65 Strøby Fodbold Haslev FC (2)
23. apr 2022
11:40
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC (2)
891831
23-04 2022
11:40 Herfølge BK Køge BK
23. apr 2022
11:40
Herfølge BK
Køge BK
891832
23-04 2022
12:00 Haslev FC (1) Haslev FC (2)
23. apr 2022
12:00
Haslev FC (1)
Haslev FC (2)
891833
23-04 2022
12:00 Store Heddinge BK FK Sydsjælland 05
23. apr 2022
12:00
Store Heddinge BK
FK Sydsjælland 05

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 19/4 til 2. runde 3- og 5-mands, der spilles 7.-8. maj.

Log ind