Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. okt 2022
09:20
Stenløse BK (1)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
09:20
BSF
FC Holte (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
09:40
Greve Fodbold (2)
Måløv BK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
09:40
Vallensbæk IF (2)
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
BK Avarta (2)
BSF
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
FC Holte (2)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:20
Gundsølille SGIF
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:20
Måløv BK (1)
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:40
Stenløse BK (1)
BSF
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:40
BK Avarta (2)
FC Holte (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Greve Fodbold (2)
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Måløv BK (1)
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:20
Stenløse BK (1)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:20
BK Avarta (2)
Måløv BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:40
BSF
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:40
FC Holte (2)
Gundsølille SGIF
|
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Der er medaljer til alle spillere. 5-mands: 8 medaljer pr. hold.
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.
Husk sidste tilmeldingsfrist til Indendørs og Futsal er 3. oktober og tilmeldingsfristen til VinterBold er 10. oktober.