U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
931058
12-11 2022
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
2
-
4
12. nov 2022
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Lynge-Broby IF
4
931059
20-11 2022
11:15 Nyråd/Vordingborg Herlufsholm GF Vordingborg Kunst "Panteren"
UDS
20. nov 2022
11:15
Nyråd/Vordingborg
Herlufsholm GF
UDS
931061
fr25-11 2022
18:15 Lynge-Broby IF Nyråd/Vordingborg Frederiksberg Skole, kunstgræs
2
-
3
25. nov 2022
18:15
Lynge-Broby IF
2
Nyråd/Vordingborg
3
931057
27-11 2022
11:00 B. 73, Slagelse Suså IF Stadion Vest
2
-
0
27. nov 2022
11:00
B. 73, Slagelse
2
Suså IF
0
931062
to01-12 2022
17:45 Suså IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herlufmagle Kunstgræs
3
-
4
01. dec 2022
17:45
Suså IF
3
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
931060
04-12 2022
12:00 Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
3
04. dec 2022
12:00
Herlufsholm GF
4
B. 73, Slagelse
3
931064
10-12 2022
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herlufsholm GF Skælskør Stadion
3
-
2
10. dec 2022
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
Herlufsholm GF
2
931065
to15-12 2022
17:00 Suså IF Lynge-Broby IF Herlufmagle Kunstgræs
4
-
1
15. dec 2022
17:00
Suså IF
4
Lynge-Broby IF
1
931063
17-12 2022
12:00 B. 73, Slagelse Nyråd/Vordingborg Stadion Vest
1
-
1
17. dec 2022
12:00
B. 73, Slagelse
1
Nyråd/Vordingborg
1
931068
14-01 2023
10:00 Nyråd/Vordingborg Skælskør Boldklub og Idrætsforening Vordingborg Kunst "Panteren"
3
-
3
14. jan 2023
10:00
Nyråd/Vordingborg
3
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
931067
14-01 2023
11:30 Herlufsholm GF Suså IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
1
14. jan 2023
11:30
Herlufsholm GF
5
Suså IF
1
931066
14-01 2023
12:00 B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
4
-
2
14. jan 2023
12:00
B. 73, Slagelse
4
Lynge-Broby IF
2
931071
to26-01 2023
17:45 Suså IF Nyråd/Vordingborg Herlufmagle Kunstgræs
1
-
3
26. jan 2023
17:45
Suså IF
1
Nyråd/Vordingborg
3
931070
to26-01 2023
18:00 Lynge-Broby IF Herlufsholm GF Frederiksberg Skole
0
-
3
26. jan 2023
18:00
Lynge-Broby IF
0
Herlufsholm GF
3
931069
fr03-02 2023
17:30 Skælskør Boldklub og Idrætsforening B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
1
-
6
03. feb 2023
17:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
B. 73, Slagelse
6
931074
to09-02 2023
17:15 Suså IF B. 73, Slagelse Herlufmagle Kunstgræs
1
-
1
09. feb 2023
17:15
Suså IF
1
B. 73, Slagelse
1
931073
to09-02 2023
17:30 Lynge-Broby IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Frederiksberg Skole
7
-
1
09. feb 2023
17:30
Lynge-Broby IF
7
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
931072
11-02 2023
14:30 Herlufsholm GF Nyråd/Vordingborg SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6
-
1
11. feb 2023
14:30
Herlufsholm GF
6
Nyråd/Vordingborg
1
931076
04-03 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Suså IF Skælskør Stadion
ANN
04. mar 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Suså IF
ANN
931077
04-03 2023
11:30 Nyråd/Vordingborg Lynge-Broby IF Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
0
04. mar 2023
11:30
Nyråd/Vordingborg
1
Lynge-Broby IF
0
931075
04-03 2023
13:30 B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
3
-
1
04. mar 2023
13:30
B. 73, Slagelse
3
Herlufsholm GF
1
931079
fr10-03 2023
17:30 Lynge-Broby IF Suså IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
8
-
1
10. mar 2023
17:30
Lynge-Broby IF
8
Suså IF
1
931080
11-03 2023
10:00 Nyråd/Vordingborg B. 73, Slagelse Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
1
11. mar 2023
10:00
Nyråd/Vordingborg
2
B. 73, Slagelse
1
931078
11-03 2023
14:30 Herlufsholm GF Skælskør Boldklub og Idrætsforening SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6
-
3
11. mar 2023
14:30
Herlufsholm GF
6
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
931762
to16-03 2023
17:15 Suså IF Herlufsholm GF Herlufmagle Kunstgræs
0
-
0
16. mar 2023
17:15
Suså IF
0
Herlufsholm GF
0
931761
fr17-03 2023
17:30 Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
4
17. mar 2023
17:30
Lynge-Broby IF
0
B. 73, Slagelse
4
931760
18-03 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Nyråd/Vordingborg Skælskør Stadion
0
-
3
18. mar 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Nyråd/Vordingborg
3
931763
25-03 2023
12:00 B. 73, Slagelse Skælskør Boldklub og Idrætsforening Stadion Vest
1
-
1
25. mar 2023
12:00
B. 73, Slagelse
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
931767
25-03 2023
13:00 Herlufsholm GF Lynge-Broby IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
4
25. mar 2023
13:00
Herlufsholm GF
2
Lynge-Broby IF
4
931768
26-03 2023
11:15 Nyråd/Vordingborg Suså IF Vordingborg Kunst "Panteren"
4
-
0
26. mar 2023
11:15
Nyråd/Vordingborg
4
Suså IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind