MENU

U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9, Pulje 3 (2023) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 28-01 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
783459 Kl. 09:00 Vanløse (3) Himmelev-Veddelev BK 1
783460 Kl. 09:00 Valby Vindinge IF
783461 Kl. 09:30 Vindinge IF Vanløse (3) 1
783462 Kl. 09:30 Himmelev-Veddelev BK Valby 1
783463 Kl. 10:00 Vanløse (3) Valby 1
783464 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK Vindinge IF 1
Arrangør:
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
540090 Kl. 09:00 Køge BK Hellas Bane 5B - (Gl. Kunst)
540091 Kl. 09:00 Taastrup FC Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
540092 Kl. 09:30 Herlev IF Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Bane 5B - (Gl. Kunst)
783456 Kl. 09:30 Hellas Taastrup FC Bane 5B - (Gl. Kunst)
783457 Kl. 10:00 Køge BK Taastrup FC Bane 5B - (Gl. Kunst)
783458 Kl. 10:00 Hellas Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
783465 Kl. 12:00 Vanløse (2)
!
NB: Vanløse (2) er taberdømt
FB 1
783466 Kl. 12:00 VG Fodbold Herfølge BK
783467 Kl. 12:30 Herfølge BK Vanløse (2)
!
NB: Vanløse (2) er taberdømt
1
783468 Kl. 12:30 FB VG Fodbold
783469 Kl. 13:00 Vanløse (2)
!
NB: Vanløse (2) er taberdømt
VG Fodbold 1
783470 Kl. 13:00 FB Herfølge BK
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M Tvedvangen 200 2730 Herlev
783471 Kl. 09:00 FB Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M
783472 Kl. 09:00 Herlev IF Valby Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M
783473 Kl. 09:30 Valby FB Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M
783474 Kl. 09:30 Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Herlev IF Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M
783475 Kl. 10:00 FB Herlev IF Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M
783476 Kl. 10:00 Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Valby Bane 5 (Gl. Kunst) - 11M
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
783477 Kl. 09:00 VG Fodbold Vanløse (3)
783478 Kl. 09:00 Vindinge IF Hellas
783479 Kl. 09:30 Hellas VG Fodbold
783480 Kl. 09:30 Vanløse (3) Vindinge IF
783481 Kl. 10:00 VG Fodbold Vindinge IF
783482 Kl. 10:00 Vanløse (3) Hellas
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
NyBolig Park Sydskellet 1 2630 Taastrup
783483 Kl. 12:00 Herfølge BK Himmelev-Veddelev BK
783484 Kl. 12:00 Vanløse (2) Taastrup FC
783485 Kl. 12:30 Taastrup FC Herfølge BK
783486 Kl. 12:30 Himmelev-Veddelev BK Vanløse (2)
783487 Kl. 13:00 Herfølge BK Vanløse (2)
783488 Kl. 13:00 Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Kulbaneparken Kulbanevej 12 2500 Valby
783495 Kl. 11:30 Valby Herfølge BK
783496 Kl. 11:30 Herlev IF Hellas
783497 Kl. 12:00 Hellas Valby
783498 Kl. 12:00 Herfølge BK Herlev IF
783499 Kl. 12:30 Valby Herlev IF
783500 Kl. 12:30 Herfølge BK Hellas
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
783501 Kl. 09:00 Taastrup FC Vanløse (2)
783502 Kl. 09:00 FB Vanløse (3)
783503 Kl. 09:30 Vanløse (3) Taastrup FC
783504 Kl. 09:30 Vanløse (2) FB
783505 Kl. 10:00 Taastrup FC FB
783506 Kl. 10:00 Vanløse (2) Vanløse (3)
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Viby Idrætsanlæg VIBY KUNST - Bane 8-8 Lindevej 32 4130 Viby Sjælland
783489 Kl. 09:00 Vindinge IF VG Fodbold VIBY KUNST - Bane 8-8
783490 Kl. 09:00 Køge BK Himmelev-Veddelev BK VIBY KUNST - Bane 8-8
783491 Kl. 09:30 Himmelev-Veddelev BK Vindinge IF VIBY KUNST - Bane 8-8
783492 Kl. 09:30 VG Fodbold Køge BK VIBY KUNST - Bane 8-8
783493 Kl. 10:00 Vindinge IF Køge BK VIBY KUNST - Bane 8-8
783494 Kl. 10:00 VG Fodbold Himmelev-Veddelev BK VIBY KUNST - Bane 8-8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind