U19 Drenge Ligaen 2023/24 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
444497
fr11-08 2023
13:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
0
11. aug 2023
13:30
Sønderjyske Fodbold
2
AC Horsens
0
444463
12-08 2023
12:00
OB
KB. P. Bangsvej
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
1
-
1
12. aug 2023
12:00
FC København
1
OB
1
444496
12-08 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
4
12. aug 2023
13:00
Randers Freja FC
2
FC Midtjylland
4
444494
ti15-08 2023
18:30
AGF
JYSK Park (kunstgræs)
2
-
1
15. aug 2023
18:30
Silkeborg
2
AGF
1
444504
fr18-08 2023
11:45 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
0
18. aug 2023
11:45
Esbjerg
1
Randers Freja FC
0
444501
fr18-08 2023
17:00
AaB
EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
0
18. aug 2023
17:00
FC Midtjylland
4
AaB
0
444499
19-08 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
3
19. aug 2023
12:30
AC Horsens
1
Vejle
3
444500
19-08 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
2
-
0
19. aug 2023
12:30
OB
2
Sønderjyske Fodbold
0
444505
19-08 2023
12:30 Brøndby Stadion
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
0
-
0
19. aug 2023
12:30
Brøndby
0
Silkeborg
0
444562
ti22-08 2023
15:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
4
-
0
22. aug 2023
15:00
AGF
4
FC Midtjylland
0
444507
26-08 2023
12:30
OB
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Straffesparkskonkurrence
3 - 0
2
-
2
26. aug 2023
12:30
AC Horsens
2
OB
2
444513
26-08 2023
12:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
6
26. aug 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
0
FC Midtjylland
6
444508
26-08 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
2
26. aug 2023
13:00
AaB
1
Vejle
2
444510
26-08 2023
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
2
-
1
26. aug 2023
13:00
Silkeborg
2
Esbjerg
1
444511
26-08 2023
13:00 Lyngby Stadion
1
-
3
26. aug 2023
13:00
Lyngby
1
Brøndby
3
444512
26-08 2023
13:00
AGF
Randers Stadion, kunstgræs
0
-
2
26. aug 2023
13:00
Randers Freja FC
0
AGF
2
444518
02-09 2023
12:30 VB Parken
1
-
4
02. sep 2023
12:30
Vejle
1
Sønderjyske Fodbold
4
444519
02-09 2023
12:30 Brøndby Stadion
4
-
1
02. sep 2023
12:30
Brøndby
4
AC Horsens
1
444516
02-09 2023
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
0
-
4
02. sep 2023
13:00
FC Midtjylland
0
FC København
4
444517
02-09 2023
13:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
3
02. sep 2023
13:00
Esbjerg
0
Lyngby
3
444520
02-09 2023
14:00
AGF
AaB
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
1
02. sep 2023
14:00
AGF
2
AaB
1
444514
03-09 2023
16:00
OB
OB-Ådalen
2
-
0
03. sep 2023
16:00
OB
2
Silkeborg
0
444536
on13-09 2023
17:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
13. sep 2023
17:00
AaB
1
Randers Freja FC
1
444527
fr15-09 2023
12:00
AGF
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2
-
3
15. sep 2023
12:00
Esbjerg
2
AGF
3
444523
16-09 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 8
16. sep 2023
12:30
OB
3
Brøndby
3
444524
16-09 2023
13:00 KB. P. Bangsvej
5
-
0
16. sep 2023
13:00
FC København
5
Sønderjyske Fodbold
0
444525
16-09 2023
13:00 Lyngby Stadion
0
-
3
16. sep 2023
13:00
Lyngby
0
FC Midtjylland
3
444526
16-09 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
16. sep 2023
13:00
Randers Freja FC
2
Vejle
1
444531
23-09 2023
12:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
4
23. sep 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
3
Randers Freja FC
4
444532
23-09 2023
12:30
OB
VB Parken
0
-
2
23. sep 2023
12:30
Vejle
0
OB
2
444534
23-09 2023
13:00
AGF
Lyngby Stadion
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
23. sep 2023
13:00
Lyngby
1
AGF
1
444528
23-09 2023
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
1
-
3
23. sep 2023
13:00
Silkeborg
1
FC København
3
444529
23-09 2023
13:00 Right to Dream Park
5
-
2
23. sep 2023
13:00
FC Nordsjælland
5
Esbjerg
2
444530
23-09 2023
13:30 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
1
23. sep 2023
13:30
FC Midtjylland
3
AC Horsens
1
444506
ti26-09 2023
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 3
26. sep 2023
14:00
AGF
1
FC Nordsjælland
1
444617
ti26-09 2023
14:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
6
-
4
26. sep 2023
14:00
FC Midtjylland
6
Sønderjyske Fodbold
4
444535
30-09 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
1
30. sep 2023
12:30
AC Horsens
3
Esbjerg
1
444537
30-09 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
0
-
2
30. sep 2023
12:30
OB
0
FC Midtjylland
2
444541
30-09 2023
12:30 Brøndby Stadion
3
-
1
30. sep 2023
12:30
Brøndby
3
FC Nordsjælland
1
444539
30-09 2023
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
2
-
0
30. sep 2023
13:00
Silkeborg
2
Sønderjyske Fodbold
0
444540
30-09 2023
13:00 Lyngby Stadion
2
-
1
30. sep 2023
13:00
Lyngby
2
Vejle
1
444545
07-10 2023
11:45
OB
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
5
07. okt 2023
11:45
Esbjerg
3
OB
5
444547
07-10 2023
12:30 VB Parken
2
-
4
07. okt 2023
12:30
Vejle
2
FC København
4
444542
07-10 2023
13:00 Right to Dream Park
0
-
2
07. okt 2023
13:00
FC Nordsjælland
0
AC Horsens
2
444543
07-10 2023
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
6
-
2
07. okt 2023
13:00
FC Midtjylland
6
Silkeborg
2
444544
07-10 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
07. okt 2023
13:00
Randers Freja FC
1
Lyngby
2
444548
07-10 2023
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
07. okt 2023
14:00
AGF
2
Brøndby
2
444549
14-10 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
5
14. okt 2023
12:30
AC Horsens
2
Randers Freja FC
5
444553
fr20-10 2023
16:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
1
20. okt 2023
16:00
FC Midtjylland
4
Vejle
1
444550
21-10 2023
12:30
OB
AGF
OB-Ådalen
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
0
-
0
21. okt 2023
12:30
OB
0
AGF
0
444555
21-10 2023
12:30 Brøndby Stadion
3
-
2
21. okt 2023
12:30
Brøndby
3
Sønderjyske Fodbold
2
444551
21-10 2023
13:00 KB. P. Bangsvej
5
-
1
21. okt 2023
13:00
FC København
5
Esbjerg
1
444552
21-10 2023
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
Straffesparkskonkurrence
3 - 2
1
-
1
21. okt 2023
13:00
Silkeborg
1
FC Nordsjælland
1
444554
21-10 2023
13:00
AaB
Lundtofte Idrætsplads
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Lyngby
2
AaB
1
444836
on25-10 2023
14:00
AaB
Farum Park
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
2
-
2
25. okt 2023
14:00
FC Nordsjælland
2
AaB
2
444560
28-10 2023
11:45 Brøndby Stadion
2
-
1
28. okt 2023
11:45
Brøndby
2
Esbjerg
1
444561
28-10 2023
12:30 VB Parken
0
-
3
28. okt 2023
12:30
Vejle
0
Silkeborg
3
444556
28-10 2023
13:00
AaB
OB
AaB's Anlæg
0
-
1
28. okt 2023
13:00
AaB
0
OB
1
444557
28-10 2023
13:00 Right to Dream Park
6
-
0
28. okt 2023
13:00
FC Nordsjælland
6
Sønderjyske Fodbold
0
444558
28-10 2023
13:00 Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
3
-
1
28. okt 2023
13:00
Lyngby
3
AC Horsens
1
444559
28-10 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
28. okt 2023
13:00
Randers Freja FC
2
FC København
1
444565
fr03-11 2023
13:00 KB. P. Bangsvej
2
-
0
03. nov 2023
13:00
FC København
2
Brøndby
0
444563
04-11 2023
12:30
AaB
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
4
-
4
04. nov 2023
12:30
AC Horsens
4
AaB
4
444564
04-11 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
2
-
0
04. nov 2023
12:30
OB
2
Lyngby
0
444568
04-11 2023
12:30
AGF
Haderslev Kunstgræsbane
2
-
0
04. nov 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
2
AGF
0
444569
04-11 2023
12:30 VB Parken
2
-
0
04. nov 2023
12:30
Vejle
2
Esbjerg
0
444566
04-11 2023
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
5
-
0
04. nov 2023
13:00
Silkeborg
5
Randers Freja FC
0
444567
04-11 2023
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
2
-
5
04. nov 2023
13:00
FC Midtjylland
2
FC Nordsjælland
5
444576
fr10-11 2023
17:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
2
10. nov 2023
17:30
AGF
1
AC Horsens
2
444574
11-11 2023
11:45 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
3
11. nov 2023
11:45
Esbjerg
0
Sønderjyske Fodbold
3
444575
11-11 2023
12:30 Brøndby Stadion
4
-
3
11. nov 2023
12:30
Brøndby
4
FC Midtjylland
3
444573
11-11 2023
13:00
OB
Randers Stadion, kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
1
-
1
11. nov 2023
13:00
Randers Freja FC
1
OB
1
444571
11-11 2023
13:00 Right to Dream Park
5
-
1
11. nov 2023
13:00
FC Nordsjælland
5
Vejle
1
444570
11-11 2023
14:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
3
11. nov 2023
14:00
AaB
1
FC København
3
444572
11-11 2023
15:15 Lundtofte Idrætsplads
Straffesparkskonkurrence
13 - 12
3
-
3
11. nov 2023
15:15
Lyngby
3
Silkeborg
3
444462
on15-11 2023
14:00
AaB
AaB's Anlæg
Straffesparkskonkurrence
14 - 13
2
-
2
15. nov 2023
14:00
AaB
2
Esbjerg
2
444521
18-11 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
3
-
3
18. nov 2023
12:30
AC Horsens
3
Silkeborg
3
444582
18-11 2023
14:30 Haderslev Kunstgræsbane
1
-
3
18. nov 2023
14:30
Sønderjyske Fodbold
1
Lyngby
3
444579
25-11 2023
12:30
OB
Farum Park
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
7 - 8
25. nov 2023
12:30
FC Nordsjælland
1
OB
1
444583
25-11 2023
12:30
AGF
VB Parken
0
-
1
25. nov 2023
12:30
Vejle
0
AGF
1
444580
25-11 2023
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
1
25. nov 2023
13:00
FC Midtjylland
4
Esbjerg
1
444581
25-11 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
3
-
1
25. nov 2023
13:00
Randers Freja FC
3
Brøndby
1
444577
25-11 2023
13:00 KB. P. Bangsvej
1
-
0
25. nov 2023
13:00
FC København
1
AC Horsens
0
444533
on29-11 2023
14:00
AaB
Brøndby Stadion
1
-
0
29. nov 2023
14:00
Brøndby
1
AaB
0
444498
02-12 2023
12:30 VB Parken
1
-
2
02. dec 2023
12:30
Vejle
1
Brøndby
2
444515
02-12 2023
12:30 Right to Dream Park
1
-
0
02. dec 2023
12:30
FC Nordsjælland
1
Randers Freja FC
0
444538
fr08-12 2023
14:00
AGF
Valby Idrætspark
3
-
1
08. dec 2023
14:00
FC København
3
AGF
1
444495
10-12 2023
13:00 Right to Dream Park
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
2
-
2
10. dec 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
Lyngby
2
444578
on14-02 2024
13:00
AaB
JYSK Park (kunstgræs)
3
-
1
14. feb
13:00
Silkeborg
3
AaB
1
444590
to15-02 2024
14:00
AGF
Brøndby Stadion
3
-
6
15. feb
14:00
Brøndby
3
AGF
6
444586
17-02 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
1
-
0
17. feb
12:30
OB
1
Vejle
0
444585
17-02 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
1
17. feb
13:00
AaB
2
FC Midtjylland
1
444584
17-02 2024
15:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
17. feb
15:30
AC Horsens
0
Sønderjyske Fodbold
0
444600
fr23-02 2024
17:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
4
23. feb
17:30
AGF
0
Silkeborg
4
444599
24-02 2024
12:30
AaB
VB Parken
1
-
2
24. feb
12:30
Vejle
1
AaB
2
444595
24-02 2024
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
1
24. feb
13:00
FC Midtjylland
4
Lyngby
1
444607
to29-02 2024
16:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2
-
3
29. feb
16:00
Esbjerg
2
Brøndby
3
444602
02-03 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
2
-
0
02. mar
12:30
OB
2
AC Horsens
0
444603
02-03 2024
13:00 KB. P. Bangsvej
1
-
2
02. mar
13:00
FC København
1
FC Midtjylland
2
444604
02-03 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
0
-
1
02. mar
13:00
Silkeborg
0
Vejle
1
444605
02-03 2024
13:00
AGF
Farum Park
3
-
2
02. mar
13:00
FC Nordsjælland
3
AGF
2
444606
02-03 2024
13:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
1
02. mar
13:00
Lyngby
0
Randers Freja FC
1
444601
02-03 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
0
-
2
02. mar
13:00
AaB
0
Sønderjyske Fodbold
2
444610
fr08-03 2024
14:00
OB
OB-Ådalen
1
-
2
08. mar
14:00
OB
1
FC København
2
444614
fr08-03 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
4
08. mar
14:00
AGF
0
Esbjerg
4
444612
09-03 2024
12:30 Haderslev Kunstgræsbane
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
09. mar
12:30
Sønderjyske Fodbold
0
FC Nordsjælland
0
444613
09-03 2024
12:30 VB Parken
0
-
1
09. mar
12:30
Vejle
0
Randers Freja FC
1
444609
09-03 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
2
09. mar
13:00
AaB
1
Lyngby
2
444611
09-03 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
2
-
5
09. mar
13:00
Silkeborg
2
Brøndby
5
444608
10-03 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
2
10. mar
12:30
AC Horsens
1
FC Midtjylland
2
444589
ti12-03 2024
16:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
4
-
0
12. mar
16:00
Esbjerg
4
Silkeborg
0
444546
fr15-03 2024
13:00
AaB
Haderslev Kunstgræsbane
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
15. mar
13:00
Sønderjyske Fodbold
3
AaB
3
444616
16-03 2024
13:00 Right to Dream Park
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
1
-
1
16. mar
13:00
FC Nordsjælland
1
Silkeborg
1
444825
23-03 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
3
23. mar
12:00
Randers Freja FC
2
Sønderjyske Fodbold
3
444621
30-03 2024
12:30
OB
Brøndby Stadion
0
-
3
30. mar
12:30
Brøndby
0
OB
3
444619
30-03 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
4
-
1
30. mar
13:00
Randers Freja FC
4
AC Horsens
1
444618
30-03 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
0
30. mar
14:00
AGF
2
Lyngby
0
444620
30-03 2024
14:15 Synshallen Arena, kunstgræs
2
-
3
30. mar
14:15
Esbjerg
2
Vejle
3
444597
on03-04 2024
14:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
6
03. apr
14:00
Esbjerg
1
FC København
6
444832
on03-04 2024
17:00 Brøndby Stadion
2
-
0
03. apr
17:00
Brøndby
2
Lyngby
0
444622
06-04 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
UHT
06. apr
12:30
AC Horsens
Lyngby
UHT
444624
06-04 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
3
-
0
06. apr
12:30
OB
3
Randers Freja FC
0
444626
06-04 2024
12:30 Haderslev Kunstgræsbane
5
-
2
06. apr
12:30
Sønderjyske Fodbold
5
Esbjerg
2
444627
06-04 2024
12:30 VB Parken
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
1
-
1
06. apr
12:30
Vejle
1
FC Nordsjælland
1
444623
06-04 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
4
06. apr
13:00
AaB
2
Brøndby
4
444628
06-04 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
3
06. apr
14:00
AGF
1
FC København
3
444625
07-04 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
0
-
3
07. apr
13:00
Silkeborg
0
FC Midtjylland
3
444503
on10-04 2024
14:00 Lyngby Stadion
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
10. apr
14:00
Lyngby
2
FC København
2
444636
13-04 2024
11:45 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
Straffesparkskonkurrence
6 - 4
2
-
2
13. apr
11:45
Esbjerg
2
AC Horsens
2
444633
13-04 2024
13:00
OB
EDC Arena – Ikast (kunst)
5
-
2
13. apr
13:00
FC Midtjylland
5
OB
2
444634
13-04 2024
13:00 Lyngby Stadion
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 8
13. apr
13:00
Lyngby
3
Sønderjyske Fodbold
3
444635
13-04 2024
13:00
AaB
Randers Stadion, kunstgræs
5
-
2
13. apr
13:00
Randers Freja FC
5
AaB
2
444629
13-04 2024
15:00 KB. P. Bangsvej
5
-
0
13. apr
15:00
FC København
5
Silkeborg
0
444596
ti16-04 2024
14:00 Randers Stadion, kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
8 - 7
2
-
2
16. apr
14:00
Randers Freja FC
2
FC Nordsjælland
2
444835
on17-04 2024
18:30 JYSK Park (kunstgræs)
3
-
0
17. apr
18:30
Silkeborg
3
AC Horsens
0
444640
fr19-04 2024
12:00
OB
OB-Ådalen
1
-
0
19. apr
12:00
OB
1
Esbjerg
0
444638
20-04 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
2
20. apr
12:30
AC Horsens
3
FC Nordsjælland
2
444643
20-04 2024
12:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
3
-
3
20. apr
12:30
Sønderjyske Fodbold
3
Vejle
3
444639
20-04 2024
13:00
AaB
AGF
AaB's Anlæg
3
-
0
20. apr
13:00
AaB
3
AGF
0
444641
20-04 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
1
-
0
20. apr
13:00
Silkeborg
1
Lyngby
0
444642
20-04 2024
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
1
20. apr
13:00
FC Midtjylland
4
Randers Freja FC
1
444592
ti23-04 2024
16:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
6
23. apr
16:00
AC Horsens
3
Brøndby
6
444509
on24-04 2024
15:00 KB. P. Bangsvej
1
-
3
24. apr
15:00
FC København
1
FC Nordsjælland
3
444651
to25-04 2024
12:30
AGF
OB
AGF's anlæg - Fredensvang
3
-
2
25. apr
12:30
AGF
3
OB
2
444648
27-04 2024
11:45
AaB
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
27. apr
11:45
Esbjerg
1
AaB
1
444649
27-04 2024
12:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
3
27. apr
12:30
Sønderjyske Fodbold
0
Brøndby
3
444650
27-04 2024
12:30 VB Parken
Straffesparkskonkurrence
3 - 2
0
-
0
27. apr
12:30
Vejle
0
AC Horsens
0
444645
27-04 2024
13:00 KB. P. Bangsvej
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
27. apr
13:00
FC København
2
Lyngby
2
444646
27-04 2024
13:00 Farum Park
2
-
3
27. apr
13:00
FC Nordsjælland
2
FC Midtjylland
3
444647
27-04 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
27. apr
13:00
Randers Freja FC
1
Silkeborg
2
444598
ti30-04 2024
14:00
OB
Haderslev Kunstgræsbane
1
-
2
30. apr
14:00
Sønderjyske Fodbold
1
OB
2
444588
on01-05 2024
16:00 Lyngby Stadion
1
-
3
01. maj
16:00
Lyngby
1
FC Nordsjælland
3
444644
on01-05 2024
19:00 Brøndby Stadion
1
-
0
01. maj
19:00
Brøndby
1
FC København
0
444823
fr03-05 2024
16:00
AGF
EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
0
03. maj
16:00
FC Midtjylland
4
AGF
0
444826
04-05 2024
12:30 Brøndby Stadion
3
-
1
04. maj
12:30
Brøndby
3
Vejle
1
444652
04-05 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
2
04. maj
13:00
AaB
1
AC Horsens
2
444653
04-05 2024
13:00
OB
JYSK Park (kunstgræs)
2
-
1
04. maj
13:00
Silkeborg
2
OB
1
444822
04-05 2024
13:00 Farum Park
Straffesparkskonkurrence
8 - 6
4
-
4
04. maj
13:00
FC Nordsjælland
4
FC København
4
444824
04-05 2024
13:00 Lyngby Stadion
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
04. maj
13:00
Lyngby
3
Esbjerg
3
444615
on08-05 2024
14:30
AaB
KB. P. Bangsvej
3
-
1
08. maj
14:30
FC København
3
AaB
1
444833
fr10-05 2024
15:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
2
10. maj
15:00
AGF
1
Randers Freja FC
2
444827
11-05 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
4
11. maj
12:30
AC Horsens
0
FC København
4
444830
11-05 2024
12:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
2
-
2
11. maj
12:30
Sønderjyske Fodbold
2
Silkeborg
2
444829
11-05 2024
13:00 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs)
1
-
2
11. maj
13:00
Esbjerg
1
FC Nordsjælland
2
444831
ti14-05 2024
18:00 VB Parken
1
-
5
14. maj
18:00
Vejle
1
FC Midtjylland
5
444587
on15-05 2024
14:00 KB. P. Bangsvej
5
-
1
15. maj
14:00
FC København
5
Randers Freja FC
1
444522
18-05 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
18. maj
13:00
AaB
1
FC Nordsjælland
1
444837
18-05 2024
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
2
18. maj
13:00
FC Midtjylland
3
Brøndby
2
444839
18-05 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
4
18. maj
13:00
Randers Freja FC
1
Esbjerg
4
444840
18-05 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
4
-
4
18. maj
14:00
AGF
4
Sønderjyske Fodbold
4
444637
on22-05 2024
16:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
4
-
2
22. maj
16:30
AGF
4
Vejle
2
444843
25-05 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
0
-
4
25. maj
12:30
OB
0
FC Nordsjælland
4
444847
25-05 2024
12:30 Brøndby Stadion
6
-
3
25. maj
12:30
Brøndby
6
Randers Freja FC
3
444846
25-05 2024
13:00 VB Parken
3
-
1
25. maj
13:00
Vejle
3
Lyngby
1
444841
25-05 2024
13:00
AGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
6
-
2
25. maj
13:00
AC Horsens
6
AGF
2
444842
25-05 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
25. maj
13:00
AaB
1
Silkeborg
1
444838
on29-05 2024
18:30
OB
Lyngby Stadion
0
-
1
29. maj
18:30
Lyngby
0
OB
1
444828
01-06 2024
12:30
OB
AaB
OB-Ådalen
1
-
0
01. jun
12:30
OB
1
AaB
0
444845
01-06 2024
12:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
3
01. jun
12:30
Sønderjyske Fodbold
2
FC København
3
444844
01-06 2024
13:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
6
01. jun
13:00
Esbjerg
1
FC Midtjylland
6
444632
01-06 2024
13:00 Right to Dream Park
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
1
-
1
01. jun
13:00
FC Nordsjælland
1
Brøndby
1
444834
ti04-06 2024
13:00 KB. P. Bangsvej
4
-
0
04. jun
13:00
FC København
4
Vejle
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222