U19 Piger Liga 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
284762
13-08 2023
13:00 Right to Dream Park
1
-
2
13. aug 2023
13:00
FC Nordsjælland
1
Brøndby IF
2
284765
13-08 2023
13:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
13. aug 2023
13:00
Fortuna Hjørring
1
HB Køge
1
284769
19-08 2023
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
19. aug 2023
13:00
HB Køge
3
Kolding IF
1
284766
20-08 2023
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
5
-
3
20. aug 2023
12:00
AGF
5
FC Nordsjælland
3
284767
20-08 2023
13:30 Brøndby Stadion
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
1
-
1
20. aug 2023
13:30
Brøndby IF
1
Team OdenseQ
1
284773
27-08 2023
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
0
-
2
27. aug 2023
12:00
AGF
0
Fortuna Hjørring
2
284771
27-08 2023
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
3
27. aug 2023
13:00
Team OdenseQ
0
HB Køge
3
284772
27-08 2023
13:30 Brøndby Stadion
2
-
0
27. aug 2023
13:30
Brøndby IF
2
Kolding IF
0
284776
02-09 2023
13:00
AGF
Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
6
02. sep 2023
13:00
Kolding IF
4
AGF
6
284774
03-09 2023
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
2
-
2
03. sep 2023
13:00
HB Køge
2
FC Nordsjælland
2
284775
03-09 2023
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
3
03. sep 2023
13:00
Vildbjerg
1
Team OdenseQ
3
284777
03-09 2023
13:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
3
-
2
03. sep 2023
13:00
Fortuna Hjørring
3
Brøndby IF
2
284780
10-09 2023
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
8
-
1
10. sep 2023
12:00
AGF
8
Vildbjerg
1
284781
10-09 2023
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
4
10. sep 2023
13:00
Team OdenseQ
0
Kolding IF
4
284779
10-09 2023
13:30 Brøndby Stadion
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
10. sep 2023
13:30
Brøndby IF
2
HB Køge
2
284784
16-09 2023
13:00 Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
2
16. sep 2023
13:00
Kolding IF
1
FC Nordsjælland
2
284783
17-09 2023
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
2
17. sep 2023
13:00
Team OdenseQ
1
Fortuna Hjørring
2
284785
17-09 2023
13:00
AGF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
1
-
1
17. sep 2023
13:00
HB Køge
1
AGF
1
284789
01-10 2023
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
3 - 1
1
-
1
01. okt 2023
12:00
AGF
1
Brøndby IF
1
284786
01-10 2023
13:00 Right to Dream Park
3
-
1
01. okt 2023
13:00
FC Nordsjælland
3
Team OdenseQ
1
284787
01-10 2023
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
3
01. okt 2023
13:00
Vildbjerg
0
HB Køge
3
284788
01-10 2023
13:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
1
01. okt 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
Kolding IF
1
284793
08-10 2023
10:30
AGF
Lyseng Idrætspark
5
-
0
08. okt 2023
10:30
AGF
5
Team OdenseQ
0
284791
08-10 2023
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
0
08. okt 2023
13:00
HB Køge
7
Fortuna Hjørring
0
284792
08-10 2023
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
4
08. okt 2023
13:00
Vildbjerg
1
Kolding IF
4
284790
08-10 2023
14:45 Brøndby Stadion
3
-
4
08. okt 2023
14:45
Brøndby IF
3
FC Nordsjælland
4
284796
14-10 2023
13:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
1
14. okt 2023
13:00
Kolding IF
2
HB Køge
1
284794
15-10 2023
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
3
15. okt 2023
13:00
Team OdenseQ
0
Brøndby IF
3
284795
15-10 2023
13:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
1
15. okt 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
Vildbjerg
1
284798
21-10 2023
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
3
21. okt 2023
13:00
Vildbjerg
1
FC Nordsjælland
3
284800
21-10 2023
13:00 Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
4
21. okt 2023
13:00
Kolding IF
1
Brøndby IF
4
284801
22-10 2023
13:00
AGF
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
5
22. okt 2023
13:00
Fortuna Hjørring
2
AGF
5
284797
29-10 2023
13:00
AGF
Right to Dream Park
3
-
1
29. okt 2023
13:00
FC Nordsjælland
3
AGF
1
284782
29-10 2023
13:30 Brøndby Stadion
6
-
1
29. okt 2023
13:30
Brøndby IF
6
Vildbjerg
1
284806
05-11 2023
12:00
AGF
Lyseng Kunstgræs
2
-
0
05. nov 2023
12:00
AGF
2
Kolding IF
0
284802
05-11 2023
13:00 Right to Dream Park
2
-
3
05. nov 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
HB Køge
3
284807
05-11 2023
13:30 Brøndby Stadion
5
-
1
05. nov 2023
13:30
Brøndby IF
5
Fortuna Hjørring
1
284763
12-11 2023
13:00
AGF
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
4
12. nov 2023
13:00
Team OdenseQ
1
AGF
4
284799
18-11 2023
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
0
18. nov 2023
13:00
HB Køge
5
Team OdenseQ
0
284814
18-11 2023
13:00 Right to Dream Park
5
-
1
18. nov 2023
13:00
FC Nordsjælland
5
Kolding IF
1
284768
18-11 2023
15:15 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3
-
0
18. nov 2023
15:15
Vildbjerg
3
Fortuna Hjørring
0
284764
fr24-11 2023
18:30 Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
2
24. nov 2023
18:30
Kolding IF
3
Vildbjerg
2
284778
25-11 2023
13:00 Farum Park
1
-
0
25. nov 2023
13:00
FC Nordsjælland
1
Fortuna Hjørring
0
284805
10-12 2023
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
1
10. dec 2023
13:00
Team OdenseQ
0
Vildbjerg
1
284810
fr08-03 2024
19:00
AGF
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
2
-
2
08. mar
19:00
Vildbjerg
2
AGF
2
284808
10-03 2024
13:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
1
-
3
10. mar
13:00
Fortuna Hjørring
1
FC Nordsjælland
3
284815
16-03 2024
13:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
0
-
2
16. mar
13:00
Fortuna Hjørring
0
Team OdenseQ
2
284809
ti19-03 2024
18:30 Fynske Bank Arena (kunst)
7
-
1
19. mar
18:30
Kolding IF
7
Team OdenseQ
1
284835
23-03 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
2
23. mar
13:00
Vildbjerg
1
Team OdenseQ
2
284812
30-03 2024
12:00
AGF
Lyseng Kunstgræs
2
-
1
30. mar
12:00
AGF
2
HB Køge
1
284818
13-04 2024
13:00 Fynske Bank Arena (kunst)
5
-
0
13. apr
13:00
Kolding IF
5
Fortuna Hjørring
0
284817
14-04 2024
12:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
14. apr
12:30
HB Køge
3
Vildbjerg
0
284816
14-04 2024
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
5
14. apr
13:00
Team OdenseQ
0
FC Nordsjælland
5
284819
14-04 2024
13:30
AGF
Brøndby Stadion
2
-
1
14. apr
13:30
Brøndby IF
2
AGF
1
284822
20-04 2024
13:00 Fynske Bank Arena (kunst)
20. apr
13:00
Kolding IF
Vildbjerg
284821
21-04 2024
13:00
AGF
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
21. apr
13:00
Team OdenseQ
AGF
284823
21-04 2024
13:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
21. apr
13:00
Fortuna Hjørring
HB Køge
284824
28-04 2024
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
28. apr
12:00
AGF
FC Nordsjælland
284827
28-04 2024
12:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28. apr
12:30
HB Køge
Kolding IF
284826
28-04 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
28. apr
13:00
Vildbjerg
Fortuna Hjørring
284825
28-04 2024
13:30 Brøndby Stadion
28. apr
13:30
Brøndby IF
Team OdenseQ
284811
to02-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
02. maj
19:00
HB Køge
Brøndby IF
284813
12-05 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
12. maj
13:00
Vildbjerg
Brøndby IF
284831
18-05 2024
13:30 Brøndby Stadion
18. maj
13:30
Brøndby IF
Kolding IF
284832
19-05 2024
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
19. maj
12:00
AGF
Fortuna Hjørring
284828
19-05 2024
13:00 Right to Dream Park
19. maj
13:00
FC Nordsjælland
Vildbjerg
284830
19-05 2024
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
19. maj
13:00
Team OdenseQ
HB Køge
284820
on22-05 2024
19:00 Right to Dream Park
22. maj
19:00
FC Nordsjælland
Brøndby IF
284836
25-05 2024
13:00
AGF
Fynske Bank Arena (kunst)
25. maj
13:00
Kolding IF
AGF
284834
26-05 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
26. maj
13:00
HB Køge
FC Nordsjælland
284837
26-05 2024
13:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
26. maj
13:00
Fortuna Hjørring
Brøndby IF
284770
01-06 2024
13:00 Farum Park
01. jun
13:00
FC Nordsjælland
Vildbjerg
284840
09-06 2024
12:00
AGF
Lyseng Idrætspark
09. jun
12:00
AGF
Vildbjerg
284841
09-06 2024
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
09. jun
13:00
Team OdenseQ
Kolding IF
284838
09-06 2024
13:00 Right to Dream Park
09. jun
13:00
FC Nordsjælland
Fortuna Hjørring
284839
09-06 2024
13:30 Brøndby Stadion
09. jun
13:30
Brøndby IF
HB Køge
284845
15-06 2024
13:00 Fynske Bank Arena (kunst)
15. jun
13:00
Kolding IF
FC Nordsjælland
284846
15-06 2024
13:00
AGF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
15. jun
13:00
HB Køge
AGF
284844
16-06 2024
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
16. jun
13:00
Team OdenseQ
Fortuna Hjørring
284842
16-06 2024
13:30 Brøndby Stadion
16. jun
13:30
Brøndby IF
Vildbjerg
284849
on19-06 2024
18:30 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
19. jun
18:30
Fortuna Hjørring
Kolding IF
284847
23-06 2024
13:00 Right to Dream Park
23. jun
13:00
FC Nordsjælland
Team OdenseQ
284848
23-06 2024
13:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
23. jun
13:00
Vildbjerg
HB Køge
284850
23-06 2024
13:00
AGF
Lyseng Idrætspark
23. jun
13:00
AGF
Brøndby IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind