VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
785960
ma13-11 2023
22:00
Oversidder
Skælskør Stadion
13. nov 2023
22:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
785957
18-11 2023
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
18. nov 2023
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Nyråd IF
785959
18-11 2023
13:00
Oversidder
18. nov 2023
13:00
Oversidder
FC Storebælt
785956
18-11 2023
13:30
Oversidder
HFC's Klubhus
18. nov 2023
13:30
Haslev FC
Oversidder
785958
19-11 2023
10:00
Oversidder
Herlufsholm Stadion
19. nov 2023
10:00
Herlufsholm GF
Oversidder
785970
25-11 2023
11:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
25. nov 2023
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Herlufsholm GF
785962
ma27-11 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
27. nov 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
785963
03-12 2023
12:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
03. dec 2023
12:00
Nyråd IF
Haslev FC
785964
03-12 2023
22:00
Oversidder
03. dec 2023
22:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
785965
03-12 2023
22:00
Oversidder
03. dec 2023
22:00
Oversidder
Herlufsholm GF
785961
ti12-12 2023
18:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
12. dec 2023
18:00
FC Storebælt
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
785968
16-12 2023
10:00
Oversidder
Strøbyhallen Kunstgræs
16. dec 2023
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
785966
16-12 2023
11:15
Oversidder
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
16. dec 2023
11:15
FC Storebælt
Oversidder
785969
16-12 2023
12:30
Oversidder
16. dec 2023
12:30
Oversidder
Nyråd IF
785967
16-12 2023
13:30
Oversidder
HFC's Klubhus
16. dec 2023
13:30
Haslev FC
Oversidder
785971
ma08-01 2024
22:00
Oversidder
08. jan
22:00
Oversidder
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
785973
13-01 2024
11:30
Herlufsholm GF
!
NB: Herlufsholm GF er taberdømt
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
13. jan
11:30
Herlufsholm GF
AIK 65 Strøby Fodbold
785974
13-01 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
13. jan
22:00
Oversidder
Oversidder
785975
13-01 2024
22:00
Oversidder
13. jan
22:00
Oversidder
Haslev FC
785972
14-01 2024
12:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
14. jan
12:00
Nyråd IF
FC Storebælt
785980
20-01 2024
10:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
20. jan
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
AIK 65 Strøby Fodbold
785978
ma22-01 2024
22:00
Oversidder
22. jan
22:00
Oversidder
Nyråd IF
785979
ma22-01 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
22. jan
22:00
Oversidder
Oversidder
785976
27-01 2024
10:00
Oversidder
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
27. jan
10:00
FC Storebælt
Oversidder
785977
27-01 2024
13:30 HFC's Klubhus
27. jan
13:30
Haslev FC
Herlufsholm GF
785981
03-02 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
03. feb
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
785983
03-02 2024
13:00
Oversidder
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
03. feb
13:00
Herlufsholm GF
Oversidder
785984
03-02 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
03. feb
22:00
Oversidder
Oversidder
785985
03-02 2024
22:00
Oversidder
03. feb
22:00
Oversidder
FC Storebælt
785982
04-02 2024
12:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
04. feb
12:00
Nyråd IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
785987
ma19-02 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
19. feb
22:00
Oversidder
Oversidder
785990
24-02 2024
10:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
24. feb
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Haslev FC
785989
24-02 2024
10:30
Oversidder
24. feb
10:30
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
785988
25-02 2024
12:00
Oversidder
Vordingborg Kunst "Panteren"
25. feb
12:00
Nyråd IF
Oversidder
785986
to29-02 2024
18:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
29. feb
18:00
FC Storebælt
Herlufsholm GF
785994
ma04-03 2024
22:00
Oversidder
Skælskør Stadion
04. mar
22:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
785995
ma04-03 2024
22:00
Oversidder
04. mar
22:00
Oversidder
Nyråd IF
785992
09-03 2024
10:30 Strøbyhallen Kunstgræs
09. mar
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
FC Storebælt
785991
09-03 2024
13:30
Oversidder
HFC's Klubhus
09. mar
13:30
Haslev FC
Oversidder
785993
10-03 2024
13:00
Oversidder
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10. mar
13:00
Herlufsholm GF
Oversidder
785997
ma18-03 2024
22:00
Oversidder
18. mar
22:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
786000
ma18-03 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
18. mar
22:00
Oversidder
Oversidder
785996
23-03 2024
10:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
23. mar
10:00
FC Storebælt
Haslev FC
785999
23-03 2024
11:00
Oversidder
23. mar
11:00
Oversidder
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
785998
24-03 2024
12:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
24. mar
12:00
Nyråd IF
Herlufsholm GF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind