Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
12:00
Dragør BK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Tårnby FF 2
Vestia 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
AB Tårnby 4
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Ørestad IF 1
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
22:00
Oversidder
AB Tårnby 4
|
|||||||||||||||||||
16. apr
16:15
CIK 2
Hekla 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Vestia 1
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Hekla 3
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Rødovre 3
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Fremad Amager 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
CIK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Fremad Amager 2
Vestia 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tårnby FF 2
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Dragør BK 2
AB Tårnby 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Ørestad IF 1
Hekla 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hekla 3
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Vestia 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Rødovre 3
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
22:00
Oversidder
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tårnby FF 2
AB Tårnby 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Vestia 1
Hekla 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Fremad Amager 2
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Ørestad IF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
16:45
AB Tårnby 4
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Dragør BK 2
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
AB Tårnby 4
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:20
CIK 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
22:00
Oversidder
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Hekla 3
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vestia 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hekla 3
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
AB Tårnby 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Ørestad IF 1
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Rødovre 3
Vestia 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Tårnby FF 2
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:50
CIK 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Dragør BK 2
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
22:00
Oversidder
Hekla 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AB Tårnby 4
Vestia 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Vestia 1
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Hekla 3
AB Tårnby 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Amager 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Ørestad IF 1
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
22:00
Rødovre 3
Oversidder
|