U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår, Grå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
609153
04-05 2024
09:30 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
09:30
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
609155
04-05 2024
09:30 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
09:30
FB 1
KB 3
609190
04-05 2024
09:55 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
09:55
Nørrebro United 1
Frem 1
609202
04-05 2024
09:55
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
09:55
KB 3
Oversidder
609245
04-05 2024
10:20 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
10:20
Frem 1
FB 1
609246
04-05 2024
10:20
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
10:20
Oversidder
Dragør BK 1
609271
04-05 2024
10:50 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
10:50
FB 1
Nørrebro United 1
609272
04-05 2024
10:50 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
10:50
Dragør BK 1
KB 3
609357
04-05 2024
11:15
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
04. maj
11:15
Frem 1
Oversidder
598700
05-05 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
05. maj
10:00
AB Tårnby 1
Sundby Bk. (1)
598701
05-05 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
05. maj
10:00
Skjold 1
Tårnby FF 1
598702
05-05 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
05. maj
10:25
AB Tårnby 1
AC Amager Academy U10
598703
05-05 2024
10:25
KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6
AB Tårnby
05. maj
10:25
Tårnby FF 1
KB 1
598704
05-05 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
05. maj
10:50
AC Amager Academy U10
Skjold 1
600687
05-05 2024
10:50
KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3
AB Tårnby
05. maj
10:50
KB 1
Sundby Bk. (1)
600697
05-05 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
05. maj
11:15
Skjold 1
AB Tårnby 1
600730
05-05 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
05. maj
11:15
Sundby Bk. (1)
Tårnby FF 1
609039
05-05 2024
11:40
KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3
AB Tårnby
05. maj
11:40
AC Amager Academy U10
KB 1
609358
26-05 2024
12:30
Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7
Tårnby FF
26. maj
12:30
AB Tårnby 1
Tårnby FF 1
609359
26-05 2024
12:30 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-8 Tårnby FF
26. maj
12:30
Frem 1
KB 3
609360
26-05 2024
12:55 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-5 Tårnby FF
26. maj
12:55
AB Tårnby 1
KB 1
609362
26-05 2024
12:55 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
26. maj
12:55
KB 3
Nørrebro United 1
609363
26-05 2024
13:20 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
26. maj
13:20
KB 1
Frem 1
645313
26-05 2024
13:20
Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6
Tårnby FF
26. maj
13:20
Nørrebro United 1
Tårnby FF 1
645314
26-05 2024
13:45 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
26. maj
13:45
Frem 1
AB Tårnby 1
645315
26-05 2024
13:45
Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6
Tårnby FF
26. maj
13:45
Tårnby FF 1
KB 3
645317
26-05 2024
14:00
AC Amager Academy U10
!
NB: AC Amager Academy U10 er taberdømt
Jens Jessens Vej 1
Frederiksberg Boldklub
26. maj
14:00
AC Amager Academy U10
Dragør BK 1
645318
26-05 2024
14:00
Oversidder
Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
14:00
Oversidder
FB 1
645316
26-05 2024
14:10 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
26. maj
14:10
KB 1
Nørrebro United 1
645319
26-05 2024
14:25
AC Amager Academy U10
!
NB: AC Amager Academy U10 er taberdømt
Jens Jessens Vej 1
Frederiksberg Boldklub
26. maj
14:25
AC Amager Academy U10
Sundby Bk. (1)
645320
26-05 2024
14:25 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
14:25
FB 1
Skjold 1
645321
26-05 2024
14:50
Oversidder
Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
14:50
Sundby Bk. (1)
Oversidder
645322
26-05 2024
14:50 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
14:50
Skjold 1
Dragør BK 1
645323
26-05 2024
15:15
Oversidder
Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
15:15
Oversidder
AC Amager Academy U10
645324
26-05 2024
15:15 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
15:15
Dragør BK 1
FB 1
645325
26-05 2024
15:40 Jens Jessens Vej Kunstbane 5A - 8-mands Frederiksberg Boldklub
26. maj
15:40
Sundby Bk. (1)
Skjold 1
645326
02-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:00
Skjold 1
Frem 1
645327
02-06 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:00
Oversidder
AB Tårnby 1
645328
02-06 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:25
Skjold 1
KB 1
645329
02-06 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:25
AB Tårnby 1
Dragør BK 1
645330
02-06 2024
10:50
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:50
KB 1
Oversidder
645331
02-06 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:50
Dragør BK 1
Frem 1
645332
02-06 2024
11:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
11:15
Oversidder
Skjold 1
645333
02-06 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
11:15
Frem 1
AB Tårnby 1
645334
02-06 2024
11:40 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
11:40
KB 1
Dragør BK 1
645335
02-06 2024
12:30 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
12:30
AC Amager Academy U10
FB 1
645336
02-06 2024
12:30 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
12:30
Nørrebro United 1
Sundby Bk. (1)
645337
02-06 2024
12:55 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
12:55
AC Amager Academy U10
Tårnby FF 1
645338
02-06 2024
12:55 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
12:55
Sundby Bk. (1)
KB 3
645339
02-06 2024
13:20 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
13:20
Tårnby FF 1
Nørrebro United 1
645340
02-06 2024
13:20 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
13:20
KB 3
FB 1
645341
02-06 2024
13:45 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
13:45
Nørrebro United 1
AC Amager Academy U10
645342
02-06 2024
13:45 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
13:45
FB 1
Sundby Bk. (1)
645343
02-06 2024
14:10 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
02. jun
14:10
Tårnby FF 1
KB 3
654412
08-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:00
AB Tårnby 1
KB 3
672084
08-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:00
Nørrebro United 1
Skjold 1
672086
08-06 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:25
AB Tårnby 1
Oversidder
672087
08-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:25
Skjold 1
KB 1
672088
08-06 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:50
Oversidder
Nørrebro United 1
672089
08-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:50
KB 1
KB 3
672090
08-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
11:15
Nørrebro United 1
AB Tårnby 1
672091
08-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
11:15
KB 3
Skjold 1
672092
08-06 2024
11:40
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
11:40
Oversidder
KB 1
672093
09-06 2024
12:30 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
12:30
Dragør BK 1
Sundby Bk. (1)
672094
09-06 2024
12:30 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
12:30
Frem 1
AC Amager Academy U10
651235
09-06 2024
12:55
Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
09. jun
12:55
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
651259
09-06 2024
12:55
FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
09. jun
12:55
AC Amager Academy U10
FB 1
672096
09-06 2024
13:20
Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
09. jun
13:20
Tårnby FF 1
Frem 1
672097
09-06 2024
13:20
FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
09. jun
13:20
FB 1
Sundby Bk. (1)
672149
09-06 2024
13:45 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
13:45
Frem 1
Dragør BK 1
672150
09-06 2024
13:45 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
13:45
Sundby Bk. (1)
AC Amager Academy U10
672151
09-06 2024
14:10
Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
09. jun
14:10
Tårnby FF 1
FB 1
672152
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
AB Tårnby 1
Sundby Bk. (1)
672153
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
FB 1
Frem 1
672161
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
AC Amager Academy U10
KB 3
672162
15-06 2024
10:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
Tårnby FF 1
Oversidder
672163
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
AC Amager Academy U10
Skjold 1
672164
15-06 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Oversidder
Dragør BK 1
672154
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
AB Tårnby 1
KB 1
672155
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Frem 1
Nørrebro United 1
672156
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
KB 1
FB 1
672157
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
Nørrebro United 1
Sundby Bk. (1)
672165
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
Skjold 1
Tårnby FF 1
672166
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
Dragør BK 1
KB 3
672167
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
Tårnby FF 1
AC Amager Academy U10
672168
15-06 2024
11:15
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
KB 3
Oversidder
672158
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
FB 1
AB Tårnby 1
672159
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
Sundby Bk. (1)
Frem 1
672160
15-06 2024
11:40 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:40
KB 1
Nørrebro United 1
672169
15-06 2024
11:40 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:40
Skjold 1
Dragør BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind