U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår, Rød (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
130568
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
B.93 2
Fix 1
130569
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
B 1903 1
GVI 2
130559
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
KB 7
KB 2
130560
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
Dragør BK 1
130561
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
KB 7
Brønshøj BK 1
130562
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
Dragør BK 1
Skjold 2
130570
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
B.93 2
Vanløse 2
130571
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
GVI 2
B.93 7
130572
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Vanløse 2
B 1903 1
130573
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
B.93 7
Fix 1
130563
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Brønshøj BK 1
Ørestad IF 1
130564
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Skjold 2
KB 2
130565
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
Ørestad IF 1
KB 7
130566
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
KB 2
Dragør BK 1
130574
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
B 1903 1
B.93 2
130575
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
Fix 1
GVI 2
130576
05-05 2024
11:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:00
Vanløse 2
B.93 7
130567
05-05 2024
11:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:00
Brønshøj BK 1
Skjold 2
130577
26-05 2024
11:30 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:30
KB 7
Dragør BK 1
130578
26-05 2024
11:30 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Vanløse 2
GVI 2
130586
26-05 2024
11:30 B1903 Kunst 5 - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Brønshøj BK 1
Fix 1
130587
26-05 2024
11:30 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:30
B.93 7
B 1903 1
130588
26-05 2024
11:45 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Brønshøj BK 1
KB 2
130589
26-05 2024
11:45 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:45
B 1903 1
Ørestad IF 1
130579
26-05 2024
11:45 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:45
KB 7
Skjold 2
130580
26-05 2024
11:45 B1903 Kunst 5 - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
11:45
GVI 2
B.93 2
130581
26-05 2024
12:00 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Skjold 2
Vanløse 2
130582
26-05 2024
12:00 B1903 Kunst 5 - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
12:00
B.93 2
Dragør BK 1
130590
26-05 2024
12:00 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:00
KB 2
B.93 7
130591
26-05 2024
12:00 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Ørestad IF 1
Fix 1
130592
26-05 2024
12:15 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:15
B.93 7
Brønshøj BK 1
130593
26-05 2024
12:15 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Fix 1
B 1903 1
130583
26-05 2024
12:15 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Vanløse 2
KB 7
130584
26-05 2024
12:15 B1903 Kunst 5 - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Dragør BK 1
GVI 2
130585
26-05 2024
12:30 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:30
Skjold 2
B.93 2
130594
26-05 2024
12:30 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:30
KB 2
Ørestad IF 1
130595
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Ørestad IF 1
Vanløse 2
130596
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
B.93 7
KB 7
130604
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Brønshøj BK 1
B 1903 1
130605
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
B.93 2
KB 2
130606
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Brønshøj BK 1
Dragør BK 1
130607
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
KB 2
GVI 2
130597
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Ørestad IF 1
Skjold 2
130598
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
KB 7
Fix 1
130599
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Skjold 2
B.93 7
130600
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Fix 1
Vanløse 2
130608
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Dragør BK 1
B.93 2
130609
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
GVI 2
B 1903 1
130610
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
B.93 2
Brønshøj BK 1
130611
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
B 1903 1
KB 2
130601
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
B.93 7
Ørestad IF 1
130602
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Vanløse 2
KB 7
130603
01-06 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
Skjold 2
Fix 1
130612
01-06 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
Dragør BK 1
GVI 2
130613
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
KB 7
GVI 2
130614
09-06 2024
11:30
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
11:30
B.93 2
Ørestad IF 1
130622
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Fix 1
KB 2
130623
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Vanløse 2
Brønshøj BK 1
130624
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Fix 1
Dragør BK 1
130625
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Brønshøj BK 1
B 1903 1
130615
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
KB 7
B.93 7
130616
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Ørestad IF 1
Skjold 2
130617
09-06 2024
12:00
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
12:00
B.93 7
B.93 2
130618
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
Skjold 2
GVI 2
130626
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
Dragør BK 1
Vanløse 2
130627
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
B 1903 1
KB 2
130628
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 1
130629
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
KB 2
Brønshøj BK 1
130619
09-06 2024
12:15
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
12:15
B.93 2
KB 7
130620
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
GVI 2
Ørestad IF 1
130621
09-06 2024
12:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:30
B.93 7
Skjold 2
130630
09-06 2024
12:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:30
Dragør BK 1
B 1903 1
130631
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
KB 7
KB 2
130632
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
B 1903 1
Vanløse 2
130640
16-06 2024
10:00
Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Brønshøj BK 1
GVI 2
130641
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Dragør BK 1
B.93 7
130642
16-06 2024
10:15
Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Brønshøj BK 1
Ørestad IF 1
130643
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
B.93 7
Fix 1
130633
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
KB 7
Skjold 2
130634
16-06 2024
10:15
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Vanløse 2
B.93 2
130635
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Skjold 2
B 1903 1
130636
16-06 2024
10:30
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
B.93 2
KB 2
130644
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Ørestad IF 1
Dragør BK 1
130645
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Fix 1
GVI 2
130646
16-06 2024
10:45
Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Dragør BK 1
Brønshøj BK 1
130647
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
GVI 2
B.93 7
130637
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
B 1903 1
KB 7
130638
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
KB 2
Vanløse 2
130639
16-06 2024
11:00
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
Skjold 2
B.93 2
130648
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
Ørestad IF 1
Fix 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind