U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår, Orange

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
504616
05-05 2024
11:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:30
HIK 3
Bispebjerg Bk.
504617
05-05 2024
11:30
HB
Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Rødovre 5
HB
503396
05-05 2024
11:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Vestia 3
Hvidovre IF 4
503442
05-05 2024
11:30
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
11:30
Nørrebro United 4
JIF Hakoah
503649
05-05 2024
11:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Vestia 3
Hellas 3
504494
05-05 2024
11:45
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
11:45
JIF Hakoah
Hekla 3
504621
05-05 2024
11:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:45
HIK 3
Vanløse 6
504622
05-05 2024
11:45
HB
Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:45
HB
Vanløse 4
504623
05-05 2024
12:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Vanløse 6
Rødovre 5
504624
05-05 2024
12:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Vanløse 4
Bispebjerg Bk.
504499
05-05 2024
12:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Hellas 3
Nørrebro United 4
504505
05-05 2024
12:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Hekla 3
Hvidovre IF 4
504610
05-05 2024
12:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Nørrebro United 4
Vestia 3
504614
05-05 2024
12:15
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
12:15
Hvidovre IF 4
JIF Hakoah
504625
05-05 2024
12:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Rødovre 5
HIK 3
504626
05-05 2024
12:15
HB
Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Bispebjerg Bk.
HB
504627
05-05 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:30
Vanløse 6
Vanløse 4
504615
05-05 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:30
Hellas 3
Hekla 3
504803
05-05 2024
13:00
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:00
Fremad Valby 3
Husum Bk 1
504975
05-05 2024
13:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:00
Østerbro IF
Fremad Amager 3
505054
05-05 2024
13:15
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:15
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
505055
05-05 2024
13:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:15
Fremad Amager 3
Ørestad IF 2
505056
05-05 2024
13:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:30
Tårnby FF 2
Østerbro IF
505057
05-05 2024
13:30
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:30
Ørestad IF 2
Husum Bk 1
505058
05-05 2024
13:45
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:45
Østerbro IF
Fremad Valby 3
505059
05-05 2024
13:45
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:45
Husum Bk 1
Fremad Amager 3
505060
05-05 2024
14:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
14:00
Tårnby FF 2
Ørestad IF 2
505061
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Vestia 3
Fremad Valby 3
505068
26-05 2024
10:00
HB
B1903 Kunst 1A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
HIK 3
HB
505089
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1A - Bane E Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Hellas 3
Tårnby FF 2
505092
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1A - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Vanløse 6
Bispebjerg Bk.
505105
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Nørrebro United 4
Østerbro IF
505106
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Rødovre 5
Vanløse 4
505107
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Nørrebro United 4
Hekla 3
505108
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Vanløse 4
Ørestad IF 2
505095
26-05 2024
10:15
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Hellas 3
Hvidovre IF 4
505098
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Bispebjerg Bk.
Husum Bk 1
505069
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Vestia 3
JIF Hakoah
505071
26-05 2024
10:15
HB
B1903 Kunst 1A - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:15
HB
Fremad Amager 3
505078
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:30
JIF Hakoah
HIK 3
505080
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Fremad Amager 3
Fremad Valby 3
505099
26-05 2024
10:30
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Hvidovre IF 4
Vanløse 6
505100
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1A - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Husum Bk 1
Tårnby FF 2
505109
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Hekla 3
Rødovre 5
505110
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Ørestad IF 2
Østerbro IF
505111
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 1A - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Rødovre 5
Nørrebro United 4
505112
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 1A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Østerbro IF
Vanløse 4
505102
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 1A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Vanløse 6
Hellas 3
505103
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 1A - Bane E Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Tårnby FF 2
Bispebjerg Bk.
505081
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 1A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:45
HIK 3
Vestia 3
505082
26-05 2024
10:45
HB
B1903 Kunst 1A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Fremad Valby 3
HB
505083
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 1A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:00
JIF Hakoah
Fremad Amager 3
505104
26-05 2024
11:00
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Hvidovre IF 4
Husum Bk 1
505113
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 1A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Hekla 3
Ørestad IF 2
505114
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Hellas 3
Fremad Valby 3
505115
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Bispebjerg Bk.
Rødovre 5
505132
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Vestia 3
Tårnby FF 2
505133
01-06 2024
10:00
HB
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
HB
Vanløse 6
505123
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Hvidovre IF 4
Østerbro IF
505124
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Vanløse 4
HIK 3
505127
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Hvidovre IF 4
Nørrebro United 4
505128
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
HIK 3
Husum Bk 1
505134
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Vestia 3
Hekla 3
505135
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Vanløse 6
Fremad Amager 3
505116
01-06 2024
10:15
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Hellas 3
JIF Hakoah
505117
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Rødovre 5
Ørestad IF 2
505118
01-06 2024
10:30
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
JIF Hakoah
Bispebjerg Bk.
505119
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Ørestad IF 2
Fremad Valby 3
505136
01-06 2024
10:30
HB
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Hekla 3
HB
505137
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Fremad Amager 3
Tårnby FF 2
505129
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Nørrebro United 4
Vanløse 4
505130
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Husum Bk 1
Østerbro IF
505131
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Østerbro IF
HIK 3
505125
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Vanløse 4
Hvidovre IF 4
505138
01-06 2024
10:45
HB
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
HB
Vestia 3
505139
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Tårnby FF 2
Vanløse 6
505120
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Bispebjerg Bk.
Hellas 3
505121
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Fremad Valby 3
Rødovre 5
505122
01-06 2024
11:00
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
JIF Hakoah
Ørestad IF 2
505140
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Hekla 3
Fremad Amager 3
505126
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Nørrebro United 4
Husum Bk 1
505141
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
Vestia 3
Bispebjerg Bk.
505142
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
Ørestad IF 2
Nørrebro United 4
505143
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
Vestia 3
Vanløse 6
505144
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
505145
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Vanløse 6
Ørestad IF 2
505146
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Fremad Valby 3
Bispebjerg Bk.
505147
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
Ørestad IF 2
Vestia 3
505148
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
Bispebjerg Bk.
Nørrebro United 4
505149
09-06 2024
15:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:15
Vanløse 6
Fremad Valby 3
505150
09-06 2024
15:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Hellas 3
HIK 3
505151
09-06 2024
15:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Husum Bk 1
Hekla 3
505352
09-06 2024
15:30
HB
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Hvidovre IF 4
HB
505353
09-06 2024
15:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Fremad Amager 3
JIF Hakoah
505354
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Hvidovre IF 4
Rødovre 5
505373
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
JIF Hakoah
Østerbro IF
505152
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Hellas 3
Vanløse 4
505153
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Hekla 3
Tårnby FF 2
505154
09-06 2024
16:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Vanløse 4
Husum Bk 1
505157
09-06 2024
16:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Tårnby FF 2
HIK 3
505374
09-06 2024
16:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Rødovre 5
Fremad Amager 3
505393
09-06 2024
16:00
HB
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Østerbro IF
HB
505395
09-06 2024
16:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Fremad Amager 3
Hvidovre IF 4
505397
09-06 2024
16:15
HB
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:15
HB
JIF Hakoah
505160
09-06 2024
16:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Husum Bk 1
Hellas 3
505350
09-06 2024
16:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:15
HIK 3
Hekla 3
505351
09-06 2024
16:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:30
Vanløse 4
Tårnby FF 2
505398
09-06 2024
16:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:30
Rødovre 5
Østerbro IF
505402
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Hvidovre IF 4
HIK 3
505404
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Tårnby FF 2
Nørrebro United 4
505413
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Hekla 3
Vanløse 6
505414
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Fremad Valby 3
JIF Hakoah
505423
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Vestia 3
Rødovre 5
505424
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Østerbro IF
Hellas 3
505425
16-06 2024
11:45
HB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Vestia 3
HB
505426
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Hellas 3
Ørestad IF 2
505415
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Hekla 3
Vanløse 4
505416
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
JIF Hakoah
Husum Bk 1
505406
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Hvidovre IF 4
Bispebjerg Bk.
505407
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Nørrebro United 4
Fremad Amager 3
505408
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Bispebjerg Bk.
Tårnby FF 2
505409
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Fremad Amager 3
HIK 3
505417
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Vanløse 4
Fremad Valby 3
505418
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Husum Bk 1
Vanløse 6
505427
16-06 2024
12:00
HB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
HB
Østerbro IF
505428
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Ørestad IF 2
Rødovre 5
505429
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Østerbro IF
Vestia 3
505435
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Rødovre 5
Hellas 3
505419
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Fremad Valby 3
Hekla 3
505421
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Vanløse 6
JIF Hakoah
505410
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Tårnby FF 2
Hvidovre IF 4
505411
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
HIK 3
Nørrebro United 4
505412
16-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Bispebjerg Bk.
Fremad Amager 3
505422
16-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Husum Bk 1
Vanløse 4
505436
16-06 2024
12:30
HB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
HB
Ørestad IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind