VinterBOLD U-19 Drenge 1-2, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
582950
25-11 2023
12:00 Espelunden Kunstgræs
0
-
3
25. nov 2023
12:00
BK Avarta
0
Greve Fodbold
3
582951
25-11 2023
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
25. nov 2023
14:15
BK Friheden
Vallensbæk IF
UDS
582949
26-11 2023
11:00 Brøndby Stadion
8
-
7
26. nov 2023
11:00
Brøndbyernes IF
8
Herstedøster IC
7
582953
09-12 2023
14:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
3
09. dec 2023
14:00
Herstedøster IC
2
Hvidovre IF
3
582956
10-12 2023
14:00 Genforeningspladsen
HHT
10. dec 2023
14:00
Union
Brøndbyernes IF
HHT
582955
10-12 2023
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
10. dec 2023
14:15
Vallensbæk IF
2
BK Avarta
1
582954
10-12 2023
18:05 Greve Idræts Center
4
-
2
10. dec 2023
18:05
Greve Fodbold
4
BK Friheden
2
582979
fr19-01 2024
19:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
19. jan
19:00
BK Friheden
2
Herstedøster IC
4
582978
20-01 2024
14:00 Espelunden Kunstgræs
UHT
20. jan
14:00
BK Avarta
Union
UHT
582977
21-01 2024
11:00 Brøndby Stadion
1
-
3
21. jan
11:00
Brøndbyernes IF
1
Greve Fodbold
3
582980
21-01 2024
13:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
21. jan
13:00
Hvidovre IF
Vallensbæk IF
ANN
583004
fr26-01 2024
19:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
5
26. jan
19:00
BK Friheden
3
Brøndbyernes IF
5
582952
27-01 2024
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
27. jan
11:00
Hvidovre IF
Union
UHT
582984
04-02 2024
14:00 Genforeningspladsen
UHHT
04. feb
14:00
Union
BK Friheden
UHHT
582983
04-02 2024
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
04. feb
14:15
Vallensbæk IF
3
Brøndbyernes IF
2
582982
04-02 2024
16:00 Greve Idræts Center
3
-
7
04. feb
16:00
Greve Fodbold
3
Hvidovre IF
7
582981
10-02 2024
13:00 Sportspladsen i Syd
1
-
0
10. feb
13:00
Herstedøster IC
1
BK Avarta
0
582987
fr01-03 2024
19:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
6
01. mar
19:00
BK Friheden
3
Hvidovre IF
6
582986
02-03 2024
15:30 Albertslund Stadion Kunstgræs
1
-
3
02. mar
15:30
Herstedøster IC
1
Greve Fodbold
3
582985
03-03 2024
11:00 Brøndby Stadion
5
-
8
03. mar
11:00
Brøndbyernes IF
5
BK Avarta
8
582988
03-03 2024
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
UHT
03. mar
14:15
Vallensbæk IF
Union
UHT
582989
10-03 2024
12:15 Espelunden Kunstgræs
2
-
0
10. mar
12:15
BK Avarta
2
BK Friheden
0
583002
10-03 2024
14:00 Genforeningspladsen
HHT
10. mar
14:00
Union
Herstedøster IC
HHT
583001
10-03 2024
15:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
1
10. mar
15:00
Hvidovre IF
6
Brøndbyernes IF
1
582990
10-03 2024
16:00 Greve Idræts Center
1
-
1
10. mar
16:00
Greve Fodbold
1
Vallensbæk IF
1
583006
17-03 2024
14:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
0
17. mar
14:00
Hvidovre IF
3
BK Avarta
0
583005
17-03 2024
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
6
17. mar
14:15
Vallensbæk IF
1
Herstedøster IC
6
583003
17-03 2024
16:00 Greve Idræts Center
UHT
17. mar
16:00
Greve Fodbold
Union
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind