VinterBOLD U-15 drenge 1-2, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
585049
18-11 2023
11:30 Skælskør Stadion Kunstgræs
5
-
4
18. nov 2023
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
Køge Nord FC
4
585051
19-11 2023
13:45 NyBolig Park - Kunstgræs
UHT
19. nov 2023
13:45
Taastrup FC
Suså IF
UHT
585050
19-11 2023
14:30 Ringsted Stadion
1
-
6
19. nov 2023
14:30
Ringsted IF
1
B. 73, Slagelse
6
585047
19-11 2023
15:00 Brøndby Stadion
2
-
0
19. nov 2023
15:00
Brøndbyernes IF
2
Herlufsholm GF
0
585048
on29-11 2023
18:15 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
0
29. nov 2023
18:15
VG Fodbold
0
Vordingborg IF
0
585056
to30-11 2023
17:45 Herlufmagle Kunstgræs
HHT
30. nov 2023
17:45
Suså IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
HHT
585052
02-12 2023
10:00 Stadion Vest
7
-
1
02. dec 2023
10:00
B. 73, Slagelse
7
Taastrup FC
1
585055
03-12 2023
12:30 Rishøj Stadion Kunst
3
-
3
03. dec 2023
12:30
Køge Nord FC
3
VG Fodbold
3
585060
10-12 2023
11:00 Ringsted Stadion
0
-
4
10. dec 2023
11:00
Ringsted IF
0
Vordingborg IF
4
585059
on13-12 2023
18:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
3
-
1
13. dec 2023
18:30
VG Fodbold
3
Suså IF
1
585057
16-12 2023
10:00 Stadion Vest
3
-
1
16. dec 2023
10:00
B. 73, Slagelse
3
Herlufsholm GF
1
585061
17-12 2023
13:15 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
17. dec 2023
13:15
Taastrup FC
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
585058
17-12 2023
15:00 Brøndby Stadion
5
-
3
17. dec 2023
15:00
Brøndbyernes IF
5
Køge Nord FC
3
585064
13-01 2024
11:30 Vemmelev Kunstgræs
2
-
1
13. jan
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
VG Fodbold
1
585063
13-01 2024
12:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
3
13. jan
12:00
Vordingborg IF
1
B. 73, Slagelse
3
585065
13-01 2024
12:30 Rishøj Stadion Kunst
5
-
0
13. jan
12:30
Køge Nord FC
5
Ringsted IF
0
585062
13-01 2024
16:30 Maglemølle Storhallen
1
-
1
13. jan
16:30
Herlufsholm GF
1
Taastrup FC
1
585053
21-01 2024
14:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
1
21. jan
14:00
Herlufsholm GF
2
Ringsted IF
1
585067
27-01 2024
10:00 Stadion Vest
2
-
2
27. jan
10:00
B. 73, Slagelse
2
Køge Nord FC
2
585069
27-01 2024
15:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
5
27. jan
15:00
Herlufsholm GF
1
Vordingborg IF
5
585071
28-01 2024
13:45 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
1
28. jan
13:45
Taastrup FC
2
VG Fodbold
1
585070
28-01 2024
14:30 Ringsted Stadion
2
-
2
28. jan
14:30
Ringsted IF
2
Suså IF
2
585054
10-02 2024
10:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
1
10. feb
10:30
Vordingborg IF
1
Brøndbyernes IF
1
585096
to22-02 2024
17:35 Herlufmagle Kunstgræs
2
-
9
22. feb
17:35
Suså IF
2
Vordingborg IF
9
585068
on28-02 2024
19:45 Brøndby Stadion
2
-
0
28. feb
19:45
Brøndbyernes IF
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
585076
to29-02 2024
17:45 Herlufmagle Kunstgræs
0
-
1
29. feb
17:45
Suså IF
0
B. 73, Slagelse
1
585074
02-03 2024
11:30 Skælskør Stadion Kunstgræs
5
-
1
02. mar
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
Ringsted IF
1
585072
02-03 2024
13:00 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
2
02. mar
13:00
VG Fodbold
1
Brøndbyernes IF
2
585073
03-03 2024
10:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
4
-
2
03. mar
10:30
Vordingborg IF
4
Taastrup FC
2
585075
03-03 2024
11:00 Rishøj Stadion Kunst
4
-
1
03. mar
11:00
Køge Nord FC
4
Herlufsholm GF
1
585079
10-03 2024
10:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
0
10. mar
10:00
Vordingborg IF
1
Køge Nord FC
0
585091
10-03 2024
13:15 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
3
10. mar
13:15
Taastrup FC
0
Brøndbyernes IF
3
585080
10-03 2024
14:30 Ringsted Stadion
2
-
3
10. mar
14:30
Ringsted IF
2
VG Fodbold
3
585078
10-03 2024
16:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
4
10. mar
16:30
Herlufsholm GF
1
Suså IF
4
585077
ti12-03 2024
18:10 Stadion Vest
4
-
1
12. mar
18:10
B. 73, Slagelse
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
585066
fr15-03 2024
18:15 Brøndby Stadion
UHT
15. mar
18:15
Brøndbyernes IF
Suså IF
UHT
585095
16-03 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
2
16. mar
11:15
Taastrup FC
1
Køge Nord FC
2
585094
16-03 2024
11:30 Skælskør Stadion Kunstgræs
1
-
0
16. mar
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
Herlufsholm GF
0
585093
17-03 2024
12:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
3
-
3
17. mar
12:30
VG Fodbold
3
B. 73, Slagelse
3
585092
17-03 2024
15:00 Brøndby Stadion
5
-
0
17. mar
15:00
Brøndbyernes IF
5
Ringsted IF
0
585354
23-03 2024
12:00 Rishøj Stadion
UHT
23. mar
12:00
Køge Nord FC
Suså IF
UHT
585097
23-03 2024
14:00 Stadion Vest
1
-
1
23. mar
14:00
B. 73, Slagelse
1
Brøndbyernes IF
1
585351
23-03 2024
14:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT
23. mar
14:00
Herlufsholm GF
VG Fodbold
UHT
585352
24-03 2024
10:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
6
-
3
24. mar
10:00
Vordingborg IF
6
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
585353
24-03 2024
14:30 Ringsted Stadion
2
-
3
24. mar
14:30
Ringsted IF
2
Taastrup FC
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind