Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
11:00
Glostrup
1
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:30
Brønshøj / Fix
3
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
A27
1
BK Frem
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
B 1903
2
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
3
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
GVI
0
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
KFUM BK, Roskilde
3
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
BK Frem
1
Lyngby Boldklub 1921 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Hillerød Fodbold
0
A27
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Holbæk B&I
1
Brønshøj / Fix
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Brønshøj / Fix
8
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
A27
2
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
3
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B 1903
1
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
KFUM BK, Roskilde
7
BK Frem
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI
1
A27
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Holbæk B&I
0
Lyngby Boldklub 1921 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
1
KFUM BK, Roskilde
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Glostrup
1
Brønshøj / Fix
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
BK Frem
1
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
BK Frem
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
GVI
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
B 1903
Brønshøj / Fix
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
A27
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Brønshøj / Fix
A27
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
GVI
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hillerød Fodbold
B 1903
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Glostrup
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Holbæk B&I
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KFUM BK, Roskilde
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
BK Frem
GVI
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hillerød Fodbold
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Brønshøj / Fix
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B 1903
A27
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Glostrup
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Brønshøj / Fix
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
GVI
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
A27
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
B 1903
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
KFUM BK, Roskilde
A27
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
BK Frem
Brønshøj / Fix
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hillerød Fodbold
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
B 1903
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Holbæk B&I
GVI
|
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp
Der er ingen finale mellem puljevinderne.