U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954241
06-04 2024
10:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
10
-
2
06. apr
10:00
Hvidovre IF
10
FC Helsingør
2
954245
06-04 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
0
-
5
06. apr
11:00
FFB
0
Holbæk B&I
5
954244
07-04 2024
12:00
BSF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
07. apr
12:00
Roskilde Boldklub
2
BSF
1
954240
07-04 2024
14:00
HIK
HIK
4
-
1
07. apr
14:00
HIK
4
Slagelse B&I
1
954242
07-04 2024
14:00
Oversidder
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
07. apr
14:00
Næstved I.F.
Oversidder
954246
13-04 2024
10:00 Holbæk Sportsby
1
-
3
13. apr
10:00
Holbæk B&I
1
Roskilde Boldklub
3
954256
13-04 2024
12:00
FFB
Slagelse Stadion Kunst
2
-
2
13. apr
12:00
Slagelse B&I
2
FFB
2
954255
13-04 2024
14:00
BSF
AB
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2
-
4
13. apr
14:00
BSF
2
AB
4
954254
14-04 2024
12:00 Sundby I P. Opvisn.
1
-
3
14. apr
12:00
AC Amager Academy
1
Hvidovre IF
3
954247
14-04 2024
12:30 Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
7
14. apr
12:30
FC Helsingør
3
Næstved I.F.
7
954257
14-04 2024
14:00
Oversidder
HIK
14. apr
14:00
Oversidder
HIK
954258
20-04 2024
10:00
BSF
Hvidovre IF's baner
2
-
2
20. apr
10:00
Hvidovre IF
2
BSF
2
954264
20-04 2024
11:00
FFB
Oversidder
Frederikssund Stadion
20. apr
11:00
FFB
Oversidder
954259
20-04 2024
11:30
HIK
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
20. apr
11:30
Næstved I.F.
1
HIK
3
954263
21-04 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
21. apr
12:00
Roskilde Boldklub
2
Slagelse B&I
0
954261
21-04 2024
12:45 Helsingør Idrætspark
3
-
2
21. apr
12:45
FC Helsingør
3
AC Amager Academy
2
954262
21-04 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
4
-
1
21. apr
14:00
AB
4
Holbæk B&I
1
954266
on24-04 2024
18:30
HIK
FFB
Gentofte Sportspark Vest
4
-
3
24. apr
18:30
HIK
4
FFB
3
954268
27-04 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
5
-
2
27. apr
13:00
BSF
5
FC Helsingør
2
954271
27-04 2024
14:00
AB
Slagelse Stadion Kunst
4
-
3
27. apr
14:00
Slagelse B&I
4
AB
3
954267
28-04 2024
14:00 Sundby I P. Opvisn.
3
-
3
28. apr
14:00
AC Amager Academy
3
Næstved I.F.
3
954272
28-04 2024
14:00
Oversidder
28. apr
14:00
Oversidder
Roskilde Boldklub
954274
04-05 2024
10:00 Avedøre Stadion
0
-
0
04. maj
10:00
Hvidovre IF
0
Slagelse B&I
0
954275
04-05 2024
11:30
FFB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
1
04. maj
11:30
Næstved I.F.
2
FFB
1
954279
05-05 2024
12:00
BSF
Sundby I P. Opvisn.
1
-
3
05. maj
12:00
AC Amager Academy
1
BSF
3
954280
05-05 2024
14:00
HIK
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
05. maj
14:00
Roskilde Boldklub
2
HIK
2
954277
05-05 2024
14:00
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
05. maj
14:00
AB
Oversidder
954300
11-05 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
0
-
6
11. maj
11:00
FFB
0
Roskilde Boldklub
6
954301
12-05 2024
14:00 Slagelse Stadion Kunst
3
-
2
12. maj
14:00
Slagelse B&I
3
FC Helsingør
2
954302
12-05 2024
14:00
Oversidder
12. maj
14:00
Oversidder
Hvidovre IF
954288
ti14-05 2024
18:45
HIK
AB
Gentofte Sportspark Vest
4
-
0
14. maj
18:45
HIK
4
AB
0
954265
to16-05 2024
18:30 Holbæk Sportsby
2
-
2
16. maj
18:30
Holbæk B&I
2
Hvidovre IF
2
954243
fr17-05 2024
18:00
AB
Akademisk Boldklub
3
-
0
17. maj
18:00
AB
3
AC Amager Academy
0
954285
on22-05 2024
18:30 Holbæk Sportsby
5
-
0
22. maj
18:30
Holbæk B&I
5
AC Amager Academy
0
954303
25-05 2024
10:00
HIK
Hvidovre IF's baner
1
-
0
25. maj
10:00
Hvidovre IF
1
HIK
0
954308
25-05 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
2
25. maj
13:00
BSF
2
Holbæk B&I
2
954306
26-05 2024
10:00
FFB
AB
Frederikssund Stadion
1
-
1
26. maj
10:00
FFB
1
AB
1
954305
26-05 2024
12:30
Oversidder
Helsingør "Ny Stadion" OPV
26. maj
12:30
FC Helsingør
Oversidder
954304
26-05 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
4
26. maj
14:00
Næstved I.F.
2
Roskilde Boldklub
4
954299
on29-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
4
29. maj
18:30
BSF
1
Næstved I.F.
4
954307
on29-05 2024
18:30 Sundby Idrætspark
2
-
4
29. maj
18:30
AC Amager Academy
2
Slagelse B&I
4
954276
on29-05 2024
19:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
8
-
2
29. maj
19:00
FC Helsingør
8
Holbæk B&I
2
954309
01-06 2024
10:00 Holbæk Sportsby
2
-
1
01. jun
10:00
Holbæk B&I
2
Næstved I.F.
1
954312
01-06 2024
11:00
FFB
Frederikssund Stadion
3
-
0
01. jun
11:00
FFB
3
Hvidovre IF
0
954310
02-06 2024
14:00
HIK
HIK
3
-
0
02. jun
14:00
HIK
3
FC Helsingør
0
954311
02-06 2024
14:00
AB
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
0
02. jun
14:00
Roskilde Boldklub
3
AB
0
954314
02-06 2024
14:00
BSF
Slagelse Stadion Kunst
0
-
3
02. jun
14:00
Slagelse B&I
0
BSF
3
954320
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
AC Amager Academy
954323
08-06 2024
10:00 Holbæk Sportsby
2
-
1
08. jun
10:00
Holbæk B&I
2
Slagelse B&I
1
954324
08-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
2
-
1
08. jun
10:00
Hvidovre IF
2
Roskilde Boldklub
1
954328
08-06 2024
13:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
08. jun
13:00
BSF
Oversidder
954327
09-06 2024
12:00
HIK
Sundby I P. Opvisn.
0
-
2
09. jun
12:00
AC Amager Academy
0
HIK
2
954326
09-06 2024
12:30
FFB
Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
3
09. jun
12:30
FC Helsingør
2
FFB
3
954325
09-06 2024
14:00
AB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
2
09. jun
14:00
Næstved I.F.
3
AB
2
954332
fr14-06 2024
18:30
FFB
Frederikssund Stadion
1
-
0
14. jun
18:30
FFB
1
AC Amager Academy
0
954329
16-06 2024
12:00
HIK
BSF
HIK
2
-
1
16. jun
12:00
HIK
2
BSF
1
954330
16-06 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
3
-
2
16. jun
14:00
AB
3
Hvidovre IF
2
954331
16-06 2024
14:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
1
16. jun
14:00
Roskilde Boldklub
1
FC Helsingør
1
954333
16-06 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
4
16. jun
14:00
Næstved I.F.
0
Slagelse B&I
4
954334
16-06 2024
14:00
Oversidder
16. jun
14:00
Oversidder
Holbæk B&I
954339
22-06 2024
11:00
BSF
FFB
Ballerup Idrætspark
1
-
0
22. jun
11:00
BSF
1
FFB
0
954335
23-06 2024
14:00
HIK
Holbæk Sportsby
3
-
4
23. jun
14:00
Holbæk B&I
3
HIK
4
954336
23-06 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
2
-
2
23. jun
14:00
Hvidovre IF
2
Næstved I.F.
2
954337
23-06 2024
14:00
AB
Helsingør "Ny Stadion" OPV
0
-
3
23. jun
14:00
FC Helsingør
0
AB
3
954338
23-06 2024
14:00 Sundby Idrætspark
3
-
1
23. jun
14:00
AC Amager Academy
3
Roskilde Boldklub
1
954340
23-06 2024
14:00
Oversidder
Slagelse Stadion Kunst
23. jun
14:00
Slagelse B&I
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind