U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår, Pulje A

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954341
06-04 2024
11:00
LSF
Hørsholm Idrætspark
2
-
3
06. apr
11:00
Hørsholm-Usserød IK
2
LSF
3
954342
07-04 2024
10:00 Vanløse Idrætspark
3
-
1
07. apr
10:00
Vanløse
3
Greve Fodbold
1
954343
07-04 2024
12:00
FB
Jens Jessens Vej
1
-
0
07. apr
12:00
FB
1
Albertslund BS 72
0
954344
07-04 2024
12:00 B1903
3
-
1
07. apr
12:00
B 1903
3
KB (2)
1
954345
07-04 2024
12:00
A27
Jens Jessens Vej
5
-
1
07. apr
12:00
FA 2000
5
A27
1
954348
13-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
2
-
1
13. apr
12:00
Greve Fodbold
2
Hørsholm-Usserød IK
1
954349
13-04 2024
12:00 Sportspladsen i Syd
0
-
1
13. apr
12:00
Albertslund BS 72
0
Vanløse
1
954346
14-04 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
3
14. apr
10:00
KB (2)
1
FA 2000
3
954347
14-04 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
6
14. apr
12:00
LSF
2
B 1903
6
954350
14-04 2024
12:00
A27
FB
Tårnby Stadion
3
-
1
14. apr
12:00
A27
3
FB
1
954351
on17-04 2024
17:30
LSF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. apr
17:30
KB (2)
LSF
954835
20-04 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark
20. apr
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Albertslund BS 72
954837
20-04 2024
14:00 B1903
20. apr
14:00
B 1903
Greve Fodbold
954836
21-04 2024
10:00
A27
Vanløse Idrætspark
21. apr
10:00
Vanløse
A27
954838
21-04 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
21. apr
14:00
FA 2000
FB
954848
on24-04 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
24. apr
19:15
Vanløse
FA 2000
954839
on01-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
01. maj
19:00
LSF
FA 2000
954842
04-05 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
04. maj
10:30
Albertslund BS 72
B 1903
954840
05-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
05. maj
12:00
Greve Fodbold
KB (2)
954841
05-05 2024
12:00
FB
Jens Jessens Vej
05. maj
12:00
FB
Vanløse
954843
05-05 2024
14:00
A27
Tårnby Stadion
05. maj
14:00
A27
Hørsholm-Usserød IK
954844
on08-05 2024
17:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
08. maj
17:30
KB (2)
Albertslund BS 72
954845
11-05 2024
11:00
FB
Hørsholm Idrætspark
11. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
FB
954846
on15-05 2024
18:00
LSF
Smørum Idrætscenter
15. maj
18:00
LSF
Greve Fodbold
954847
on15-05 2024
19:00
A27
B1903
15. maj
19:00
B 1903
A27
954850
25-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
25. maj
12:00
Greve Fodbold
FA 2000
954852
25-05 2024
12:00
LSF
Sportspladsen i Syd
25. maj
12:00
Albertslund BS 72
LSF
954849
26-05 2024
10:00 Vanløse Idrætspark
26. maj
10:00
Vanløse
Hørsholm-Usserød IK
954851
26-05 2024
12:00
FB
Jens Jessens Vej
26. maj
12:00
FB
B 1903
954853
26-05 2024
12:00
A27
Tårnby Stadion
26. maj
12:00
A27
KB (2)
954855
01-06 2024
11:00
LSF
A27
Smørum Idrætscenter
01. jun
11:00
LSF
A27
954856
01-06 2024
12:00 Greve Idræts Center
01. jun
12:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
954858
01-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
01. jun
12:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
954854
02-06 2024
10:00
FB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
02. jun
10:00
KB (2)
FB
954857
02-06 2024
12:00 B1903
02. jun
12:00
B 1903
Vanløse
954859
08-06 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark
08. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK
B 1903
954860
08-06 2024
12:00 Vanløse Idrætspark
08. jun
12:00
Vanløse
KB (2)
954862
08-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
08. jun
12:00
FA 2000
Albertslund BS 72
954861
09-06 2024
12:00
FB
LSF
Jens Jessens Vej
09. jun
12:00
FB
LSF
954863
09-06 2024
12:00
A27
Tårnby Stadion
09. jun
12:00
A27
Greve Fodbold
954864
16-06 2024
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
16. jun
14:00
KB (2)
Hørsholm-Usserød IK
954865
16-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
16. jun
14:00
LSF
Vanløse
954866
16-06 2024
14:00
FB
Greve Idræts Center
16. jun
14:00
Greve Fodbold
FB
954867
16-06 2024
14:00 B1903
16. jun
14:00
B 1903
FA 2000
954868
16-06 2024
14:00
A27
Sportspladsen i Syd
16. jun
14:00
Albertslund BS 72
A27
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Info om udekamp på Bornholm læs mere her - 

Information-omkring-rejser-til-og-fra-Bornholm

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.

Log ind