Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
13:00
Køge BK (2)
3
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:30
Sundby Bk.
0
Elite Bornholm
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Frem
0
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
GVI
0
Himmelev-Veddelev BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:45
Lyngby Boldklub 1921 (2)
2
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:45
Karlslunde IF
2
Lyngby Boldklub 1921 (2)
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
1
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Elite Bornholm
1
Frem
7
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:15
Hillerød Fodbold
4
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Sundby Bk.
1
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
3
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
2
Hillerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
GVI
7
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:30
Køge BK (2)
1
Elite Bornholm
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Hillerød Fodbold
7
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Karlslunde IF
0
Himmelev-Veddelev BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
3
Sundby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Elite Bornholm
1
Lyngby Boldklub 1921 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Frem
4
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Sundby Bk.
1
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
GVI
0
Elite Bornholm
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
KFUM BK, Roskilde
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Frem
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Karlslunde IF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Elite Bornholm
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hillerød Fodbold
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Frem
GVI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Køge BK (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Sundby Bk.
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
Karlslunde IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
Elite Bornholm
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
GVI
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Frem
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sundby Bk.
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Elite Bornholm
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
GVI
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Frem
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Køge BK (2)
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
KFUM BK, Roskilde
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Karlslunde IF
Frem
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
GVI
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Hillerød Fodbold
Elite Bornholm
|
Info om udekamp på Bornholm læs mere her -
Information-omkring-rejser-til-og-fra-Bornholm
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp
Der er ingen finale mellem puljevinderne.