Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar
19:00
Ølsted UGF
4
BUF Horsens (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. mar
13:00
Juelsminde IF (2)
0
FC Horsens
11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
16:00
Lindved GF
2
FC Hornstrup
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
16:00
Engum UI
5
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
FC Hornstrup
8
Juelsminde IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Hedensted IF
Lindved GF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
BUF Horsens (1)
6
Engum UI
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
FC Horsens
5
Ølsted UGF
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:00
Ølsted UGF
0
FC Hornstrup
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Engum UI
2
Lindved GF
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
BUF Horsens (1)
1
FC Horsens
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Juelsminde IF (2)
5
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Lindved GF
1
Juelsminde IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
FC Hornstrup
4
BUF Horsens (1)
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Hedensted IF
1
Ølsted UGF
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FC Horsens
3
Engum UI
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FC Horsens
1
FC Hornstrup
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Juelsminde IF (2)
0
Engum UI
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Ølsted UGF
1
Lindved GF
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
BUF Horsens (1)
3
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
BUF Horsens (1)
5
Lindved GF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Juelsminde IF (2)
1
Ølsted UGF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Engum UI
0
FC Hornstrup
8
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hedensted IF
FC Horsens
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
FC Hornstrup
Hedensted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:30
Ølsted UGF
2
Engum UI
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
BUF Horsens (1)
6
Juelsminde IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
FC Hornstrup
2
Lindved GF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hedensted IF
Engum UI
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
BUF Horsens (1)
4
Ølsted UGF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FC Horsens
Juelsminde IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
FC Horsens
3
Lindved GF
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Engum UI
2
BUF Horsens (1)
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Lindved GF
Hedensted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Juelsminde IF (2)
0
FC Hornstrup
8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
FC Horsens
5
BUF Horsens (1)
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hedensted IF
6
Juelsminde IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Lindved GF
3
Engum UI
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Ølsted UGF
0
Hedensted IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Juelsminde IF (2)
1
Lindved GF
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Engum UI
FC Horsens
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
BUF Horsens (1)
0
FC Hornstrup
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Ølsted UGF
1
FC Horsens
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Engum UI
Juelsminde IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
FC Hornstrup
3
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hedensted IF
3
BUF Horsens (1)
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Lindved GF
3
Ølsted UGF
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Lindved GF
6
BUF Horsens (1)
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Ølsted UGF
Juelsminde IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC Hornstrup
Engum UI
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
FC Horsens
Hedensted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
FC Hornstrup
7
Ølsted UGF
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
Lindved GF
1
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Juelsminde IF (2)
BUF Horsens (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Hedensted IF
FC Hornstrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Engum UI
6
Ølsted UGF
2
|
Særlige forhold omkring nedrykning i serie 4:
Der suspenderes nedrykning for fiem hold på 7. pladsen.
De fem bedste hold på 7. pladsen, der slipper for nedrykning er: IVF Aarhus (pulje 78), Frederikshavn fI 2 (pulje 48), Feldborg/Haderup IF (pulje 65), SHIF (pulje 81), Jels IF (pulje 92).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.