Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
20:00
Solrød FC
0
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Gladsaxe-Hero BK
0
Nivå-Kokkedal FK
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Taastrup FC
1
Virum-Sorgenfri BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Solrød FC
2
Nivå-Kokkedal FK
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:15
Virum-Sorgenfri BK
11
Gladsaxe-Hero BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:20
Taastrup FC
5
Solrød FC
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Gladsaxe-Hero BK
0
Solrød FC
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
BK Avarta
2
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Nivå-Kokkedal FK
3
Taastrup FC
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Solrød FC
BK Avarta
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Taastrup FC
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Nivå-Kokkedal FK
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Taastrup FC
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nivå-Kokkedal FK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
BK Avarta
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
BK Avarta
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Solrød FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Nivå-Kokkedal FK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Gladsaxe-Hero BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
BK Avarta
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:30
Taastrup FC
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Solrød FC
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
BK Avarta
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK
|
Finale
Lørdag den 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2