U15 Drenge 3 (09) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
587539
on10-04 2024
18:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
2
-
0
10. apr
18:00
NAB
2
Møns FK/Østmøn
0
570660
fr12-04 2024
17:30
Oversidder
Frederiksberg Skole
12. apr
17:30
Lynge-Broby IF
Oversidder
561792
13-04 2024
10:00 Skælskør Stadion
0
-
6
13. apr
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Køge BK
6
561793
14-04 2024
12:00 Gørlevhallen
7
-
0
14. apr
12:00
Løve IF
7
FC Nakskov
0
587526
on17-04 2024
18:30 Sorø Stadion
1
-
3
17. apr
18:30
Sorø Freja
1
Suså IF
3
600898
on17-04 2024
18:30 Stege Stadion
2
-
1
17. apr
18:30
Møns FK/Østmøn
2
Lynge-Broby IF
1
600886
20-04 2024
10:00 OK+ stadion
UHT
20. apr
10:00
FC Nakskov
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
600887
21-04 2024
12:00
Oversidder
21. apr
12:00
Oversidder
Løve IF
600904
21-04 2024
12:00 Gørlevhallen
UHT
21. apr
12:00
Løve IF
Møns FK/Østmøn
UHT
626029
on24-04 2024
18:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
2
24. apr
18:00
NAB
1
Lynge-Broby IF
2
587542
to25-04 2024
18:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
25. apr
18:45
Køge BK
3
Sorø Freja
2
600903
27-04 2024
10:00
Oversidder
Skælskør Stadion
HHT
27. apr
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
HHT
600899
27-04 2024
11:00 Herlufmaglehallen
5
-
0
27. apr
11:00
Suså IF
5
Køge BK
0
626150
fr03-05 2024
17:30 Frederiksberg Skole
0
-
4
03. maj
17:30
Lynge-Broby IF
0
Løve IF
4
626152
fr03-05 2024
18:00 Stege Stadion
UHT
03. maj
18:00
Møns FK/Østmøn
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
626104
04-05 2024
12:00 OK+ stadion
4
-
2
04. maj
12:00
FC Nakskov
4
Suså IF
2
626151
05-05 2024
12:00
Oversidder
05. maj
12:00
Oversidder
Sorø Freja
626178
ti07-05 2024
18:30 Skælskør Stadion
0
-
5
07. maj
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Lynge-Broby IF
5
626180
ti07-05 2024
18:30 Sorø Stadion
4
-
5
07. maj
18:30
Sorø Freja
4
Møns FK/Østmøn
5
626233
on08-05 2024
18:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
2
08. maj
18:00
NAB
1
Løve IF
2
626165
11-05 2024
11:00
Oversidder
Herlufmaglehallen
11. maj
11:00
Suså IF
Oversidder
626179
11-05 2024
13:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
5
11. maj
13:30
Køge BK
1
FC Nakskov
5
601099
to16-05 2024
18:30 Sorø Stadion
3
-
0
16. maj
18:30
Sorø Freja
3
FC Nakskov
0
626437
ma20-05 2024
11:00 Stege Stadion
1
-
0
20. maj
11:00
Møns FK/Østmøn
1
Suså IF
0
626235
on22-05 2024
18:15
NAB
OK+ stadion
UHT
22. maj
18:15
FC Nakskov
NAB
UHT
626422
fr24-05 2024
17:30 Frederiksberg Skole
4
-
1
24. maj
17:30
Lynge-Broby IF
4
Sorø Freja
1
626234
25-05 2024
10:30 Løve Skole
1
-
3
25. maj
10:30
Løve IF
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
626423
26-05 2024
12:00
Oversidder
26. maj
12:00
Oversidder
Køge BK
626787
on29-05 2024
18:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
UHT
29. maj
18:00
NAB
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
626786
to30-05 2024
18:00 Sorø Stadion
4
-
2
30. maj
18:00
Sorø Freja
4
Løve IF
2
626784
fr31-05 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
31. maj
18:30
Køge BK
4
Møns FK/Østmøn
2
626785
01-06 2024
10:00
Oversidder
OK+ stadion
01. jun
10:00
FC Nakskov
Oversidder
626782
01-06 2024
11:00 Herlufmaglehallen
4
-
4
01. jun
11:00
Suså IF
4
Lynge-Broby IF
4
627272
on05-06 2024
18:00
NAB
Oversidder
Burger King Arena Nr. Alslev
05. jun
18:00
NAB
Oversidder
587541
on05-06 2024
18:40
NAB
Herlufmaglehallen
1
-
0
05. jun
18:40
Suså IF
1
NAB
0
627273
fr07-06 2024
18:00 Stege Stadion
6
-
1
07. jun
18:00
Møns FK/Østmøn
6
FC Nakskov
1
626788
08-06 2024
10:00 Skælskør Stadion
HHT
08. jun
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Sorø Freja
HHT
626789
09-06 2024
10:30 Løve Skole
2
-
0
09. jun
10:30
Løve IF
2
Suså IF
0
626036
on12-06 2024
18:15
NAB
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
12. jun
18:15
Køge BK
1
NAB
0
627271
to13-06 2024
18:00 Frederiksberg Skole
1
-
3
13. jun
18:00
Lynge-Broby IF
1
Køge BK
3
627275
fr14-06 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. jun
18:30
Køge BK
Løve IF
627274
15-06 2024
11:00 Herlufmaglehallen
UHT
15. jun
11:00
Suså IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
627278
16-06 2024
10:00
NAB
Sorø Stadion
16. jun
10:00
Sorø Freja
NAB
627279
16-06 2024
12:00
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
Møns FK/Østmøn
627276
16-06 2024
12:30 OK+ stadion
16. jun
12:30
FC Nakskov
Lynge-Broby IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind