Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
10:00
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:00
Oversidder
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:00
Rørvig IF
0
Gislinge BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
17:30
Gislinge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:30
Stenlille IF
7
Rørvig IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
Rørvig IF
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:30
Gislinge BK
7
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Oversidder
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Rørvig IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:45
Stenlille IF
1
Gislinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
KFUM BK, Roskilde
7
Rørvig IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Stenlille IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
KFUM BK, Roskilde
4
Stenlille IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Gislinge BK
4
Rørvig IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Rørvig IF
1
Stenlille IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
Gislinge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Rørvig IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
KFUM BK, Roskilde
4
Gislinge BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Stenlille IF
4
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Oversidder
Rørvig IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Stenlille IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:30
Gislinge BK
3
Stenlille IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Rørvig IF
0
KFUM BK, Roskilde
4
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2