U15 Drenge 4 (09) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
691426
to04-04 2024
18:00
MB
Nybolig Stadion Præstø
3
-
0
04. apr
18:00
Præstø IF
3
MB
0
691427
06-04 2024
13:00 Benløsehallen Kunstgræs
1
-
8
06. apr
13:00
Benløse IF
1
Vordingborg IF
8
691428
07-04 2024
14:00 Stadion Vest
1
-
3
07. apr
14:00
B. 73, Slagelse
1
Nykøbing FC
3
691430
fr12-04 2024
19:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
0
12. apr
19:00
Vordingborg IF
1
B. 73, Slagelse
0
697493
20-04 2024
10:30 Nybolig Stadion Præstø
4
-
2
20. apr
10:30
Præstø IF
4
B. 73, Slagelse
2
700452
20-04 2024
11:00
MB
Lollands Bank stadion
3
-
0
20. apr
11:00
MB
3
Vordingborg IF
0
704018
on24-04 2024
18:30
MB
Nykøbing FC
HMH
24. apr
18:30
Nykøbing FC
MB
HMH
704019
28-04 2024
10:00 Stadion Vest
5
-
1
28. apr
10:00
B. 73, Slagelse
5
Benløse IF
1
700453
on01-05 2024
18:30 Nybolig Stadion Præstø
1
-
2
01. maj
18:30
Præstø IF
1
Vordingborg IF
2
704032
fr03-05 2024
18:00 THUN Arena
3
-
3
03. maj
18:00
Vordingborg IF
3
Nykøbing FC
3
704034
04-05 2024
11:00
MB
Lollands Bank stadion
7
-
0
04. maj
11:00
MB
7
B. 73, Slagelse
0
704027
05-05 2024
10:00 Nybolig Stadion Præstø
1
-
1
05. maj
10:00
Præstø IF
1
Benløse IF
1
704038
on08-05 2024
18:30
MB
Lollands Bank stadion
3
-
2
08. maj
18:30
MB
3
Præstø IF
2
704035
11-05 2024
11:00 Nykøbing FC
5
-
3
11. maj
11:00
Nykøbing FC
5
B. 73, Slagelse
3
691429
ti14-05 2024
18:45 Nykøbing FC
0
-
3
14. maj
18:45
Nykøbing FC
0
Præstø IF
3
697486
ti14-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
7
-
0
14. maj
19:00
MB
7
Benløse IF
0
704036
fr17-05 2024
18:30 THUN Arena
2
-
6
17. maj
18:30
Vordingborg IF
2
Benløse IF
6
700451
on22-05 2024
19:00 Benløsehallen
2
-
2
22. maj
19:00
Benløse IF
2
Nykøbing FC
2
704814
to23-05 2024
19:00 Stadion Vest
1
-
3
23. maj
19:00
B. 73, Slagelse
1
Vordingborg IF
3
704044
25-05 2024
10:30 Nybolig Stadion Præstø
1
-
0
25. maj
10:30
Præstø IF
1
Nykøbing FC
0
704275
25-05 2024
11:00
MB
Benløsehallen
0
-
2
25. maj
11:00
Benløse IF
0
MB
2
704820
on29-05 2024
18:30
MB
THUN Arena
0
-
0
29. maj
18:30
Vordingborg IF
0
MB
0
704819
fr31-05 2024
19:00 Nykøbing FC
0
-
2
31. maj
19:00
Nykøbing FC
0
Benløse IF
2
704821
02-06 2024
13:00 Stadion Vest
HHT
02. jun
13:00
B. 73, Slagelse
Præstø IF
HHT
704832
on05-06 2024
18:30
MB
Lollands Bank stadion
4
-
1
05. jun
18:30
MB
4
Nykøbing FC
1
704828
08-06 2024
12:00 Benløsehallen
0
-
2
08. jun
12:00
Benløse IF
0
B. 73, Slagelse
2
704830
on12-06 2024
18:00 THUN Arena
4
-
2
12. jun
18:00
Vordingborg IF
4
Præstø IF
2
704835
15-06 2024
10:30 Nykøbing FC
15. jun
10:30
Nykøbing FC
Vordingborg IF
704833
15-06 2024
12:00 Benløsehallen
UHT
15. jun
12:00
Benløse IF
Præstø IF
UHT
704836
16-06 2024
13:00
MB
Stadion Vest
16. jun
13:00
B. 73, Slagelse
MB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind