U14 Drenge 3 (10) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
804929
ma08-04 2024
18:00 Korsør ny Stadion
4
-
0
08. apr
18:00
FC Storebælt
4
Høng GF
0
804968
fr12-04 2024
18:00 Tusehallen
3
-
2
12. apr
18:00
Tuse IF
3
Team AS Fodbold
2
804964
13-04 2024
10:00 Dianalund Stadion
0
-
2
13. apr
10:00
Dianalund IF
0
Tølløse BK
2
804883
13-04 2024
11:00 Holbæk Sportsby
3
-
0
13. apr
11:00
Holbæk B&I
3
Jyderup BK
0
804962
14-04 2024
11:00 Frederiksberg Skole
3
-
4
14. apr
11:00
Lynge-Broby IF
3
B. 73, Slagelse
4
804970
to18-04 2024
18:00 Jyderup Stadion
1
-
2
18. apr
18:00
Jyderup BK
1
Dianalund IF
2
804972
to18-04 2024
18:00 Stadion Vest
7
-
2
18. apr
18:00
B. 73, Slagelse
7
FC Storebælt
2
804969
fr19-04 2024
18:00 Tølløse Kunstgræsbane
7
-
0
19. apr
18:00
Tølløse BK
7
Tuse IF
0
804973
20-04 2024
10:00 Slaglille Sportsplads
8
-
4
20. apr
10:00
Team AS Fodbold
8
Lynge-Broby IF
4
804971
20-04 2024
11:00 Hønghallen
1
-
2
20. apr
11:00
Høng GF
1
Holbæk B&I
2
805012
to25-04 2024
18:00 Holberg Arena Kunst
0
-
5
25. apr
18:00
Dianalund IF
0
Høng GF
5
805034
fr26-04 2024
18:00 Tusehallen
1
-
8
26. apr
18:00
Tuse IF
1
Lynge-Broby IF
8
804975
27-04 2024
11:00 Holbæk Sportsby
1
-
2
27. apr
11:00
Holbæk B&I
1
B. 73, Slagelse
2
804978
ti30-04 2024
18:00 Korsør ny Stadion
4
-
2
30. apr
18:00
FC Storebælt
4
Team AS Fodbold
2
805035
to02-05 2024
18:00 Jyderup Stadion
2
-
2
02. maj
18:00
Jyderup BK
2
Tuse IF
2
805037
05-05 2024
10:00 Frederiksberg Skole
0
-
3
05. maj
10:00
Lynge-Broby IF
0
FC Storebælt
3
805038
05-05 2024
14:00 Stadion Vest
3
-
1
05. maj
14:00
B. 73, Slagelse
3
Dianalund IF
1
804974
ma06-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
3
-
0
06. maj
18:00
Tølløse BK
3
Jyderup BK
0
805043
to09-05 2024
10:30 Jyderup Stadion
3
-
2
09. maj
10:30
Jyderup BK
3
Høng GF
2
805041
fr10-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
1
-
0
10. maj
18:00
Tølløse BK
1
B. 73, Slagelse
0
805044
11-05 2024
10:00 Dianalund Stadion
3
-
2
11. maj
10:00
Dianalund IF
3
Team AS Fodbold
2
805042
11-05 2024
11:00 Holbæk Sportsby
0
-
10
11. maj
11:00
Holbæk B&I
0
Lynge-Broby IF
10
805036
ti14-05 2024
18:30 Hønghallen
2
-
7
14. maj
18:30
Høng GF
2
Tølløse BK
7
805187
to16-05 2024
18:30 Tusehallen
2
-
7
16. maj
18:30
Tuse IF
2
FC Storebælt
7
805039
18-05 2024
11:00 Slaglille Sportsplads
0
-
1
18. maj
11:00
Team AS Fodbold
0
Holbæk B&I
1
805308
ti21-05 2024
19:00 Stadion Vest
2
-
0
21. maj
19:00
B. 73, Slagelse
2
Jyderup BK
0
805303
on22-05 2024
18:30 Korsør ny Stadion
6
-
3
22. maj
18:30
FC Storebælt
6
Holbæk B&I
3
805305
25-05 2024
10:30 Hønghallen
3
-
2
25. maj
10:30
Høng GF
3
Tuse IF
2
805309
25-05 2024
12:15 Slaglille Sportsplads
0
-
6
25. maj
12:15
Team AS Fodbold
0
Tølløse BK
6
805307
26-05 2024
11:00 Frederiksberg Skole
3
-
3
26. maj
11:00
Lynge-Broby IF
3
Dianalund IF
3
805318
ti28-05 2024
18:30 Hønghallen
1
-
4
28. maj
18:30
Høng GF
1
B. 73, Slagelse
4
805317
to30-05 2024
18:00 Jyderup Stadion
9
-
1
30. maj
18:00
Jyderup BK
9
Team AS Fodbold
1
805316
fr31-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
9
-
1
31. maj
18:00
Tølløse BK
9
Lynge-Broby IF
1
805320
fr31-05 2024
18:00 Tusehallen
4
-
2
31. maj
18:00
Tuse IF
4
Holbæk B&I
2
805319
ma03-06 2024
18:00 Dianalund Stadion
1
-
3
03. jun
18:00
Dianalund IF
1
FC Storebælt
3
805324
to06-06 2024
18:30 Tusehallen
2
-
1
06. jun
18:30
Tuse IF
2
B. 73, Slagelse
1
805322
fr07-06 2024
18:00 Korsør ny Stadion
0
-
7
07. jun
18:00
FC Storebælt
0
Tølløse BK
7
805321
08-06 2024
11:00 Holbæk Sportsby
0
-
2
08. jun
11:00
Holbæk B&I
0
Dianalund IF
2
805325
08-06 2024
12:15 Slaglille Sportsplads
5
-
3
08. jun
12:15
Team AS Fodbold
5
Høng GF
3
805323
09-06 2024
11:00 Frederiksberg Skole
3
-
4
09. jun
11:00
Lynge-Broby IF
3
Jyderup BK
4
805327
to13-06 2024
18:00 Jyderup Stadion
5
-
0
13. jun
18:00
Jyderup BK
5
FC Storebælt
0
805330
to13-06 2024
20:00 Stadion Vest
1
-
1
13. jun
20:00
B. 73, Slagelse
1
Team AS Fodbold
1
805326
fr14-06 2024
18:00 Tølløse Stadion
UHT
14. jun
18:00
Tølløse BK
Holbæk B&I
UHT
805329
15-06 2024
10:00 Dianalund Stadion
1
-
4
15. jun
10:00
Dianalund IF
1
Tuse IF
4
805328
15-06 2024
10:30 Hønghallen
2
-
2
15. jun
10:30
Høng GF
2
Lynge-Broby IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind