8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
366278
13-04 2024
09:45 Helsingør Idrætspark
4
-
2
13. apr
09:45
Helsingør IF Fodbold
4
Ramløse IF
2
365499
13-04 2024
11:00 Helsinge Stadion
5
-
1
13. apr
11:00
Helsinge Fodbold
5
Ølsted IF
1
366194
on17-04 2024
17:00
Oversidder
17. apr
17:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
365498
on17-04 2024
18:45 Ramløsehallen
3
-
1
17. apr
18:45
Ramløse IF
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
365500
to18-04 2024
18:00 Gribskovhallen Kunstgræs
6
-
0
18. apr
18:00
Græsted IF
6
Hillerød Fodbold
0
366197
ti23-04 2024
18:00 Ølsted Idrætsanlæg
0
-
16
23. apr
18:00
Ølsted IF
0
Ramløse IF
16
366196
on24-04 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
3
-
3
24. apr
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Nivå-Kokkedal FK
3
366195
27-04 2024
09:45
Oversidder
Helsingør Idrætspark
27. apr
09:45
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
366199
27-04 2024
10:00 Frederiksværk Stadion
2
-
2
27. apr
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Græsted IF
2
366252
on01-05 2024
17:00
Oversidder
01. maj
17:00
Oversidder
Græsted IF
366201
on01-05 2024
19:00 Ramløsehallen
3
-
6
01. maj
19:00
Ramløse IF
3
Hillerød Fodbold
6
366202
to02-05 2024
19:00 Helsinge Stadion
1
-
1
02. maj
19:00
Helsinge Fodbold
1
Frederiksværk Fodbold Klub
1
366200
04-05 2024
09:45 Helsingør Idrætspark
3
-
3
04. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
366251
05-05 2024
11:30 Karsemosegård
UHT
05. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Ølsted IF
UHT
366255
on08-05 2024
17:30 Græsted Stadion
2
-
2
08. maj
17:30
Græsted IF
2
Helsinge Fodbold
2
366253
11-05 2024
10:00
Oversidder
Vejby Idrætsplads
11. maj
10:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
366257
11-05 2024
10:00 Frederiksværk Stadion
7
-
4
11. maj
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
7
Ramløse IF
4
366262
on15-05 2024
17:15
Oversidder
15. maj
17:15
Oversidder
Helsinge Fodbold
366260
on15-05 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
UHT
15. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
Ølsted IF
UHT
366259
on15-05 2024
19:00 Ramløsehallen
1
-
4
15. maj
19:00
Ramløse IF
1
Græsted IF
4
366258
18-05 2024
09:45 Helsingør Idrætspark
2
-
1
18. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
2
Hillerød Fodbold
1
366261
19-05 2024
11:30 Karsemosegård
4
-
3
19. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
4
Frederiksværk Fodbold Klub
3
366263
ti21-05 2024
18:00 Helsinge Stadion
HMH
21. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Ramløse IF
HMH
366265
on22-05 2024
17:30 Græsted Stadion
UHT
22. maj
17:30
Græsted IF
Nivå-Kokkedal FK
UHT
366254
on22-05 2024
18:00 Ølsted Idrætsanlæg
UHT
22. maj
18:00
Ølsted IF
Helsingør IF Fodbold
UHT
366264
25-05 2024
10:00
Oversidder
Ølsted Idrætsanlæg
25. maj
10:00
Ølsted IF
Oversidder
366267
25-05 2024
10:00 Frederiksværk Stadion
2
-
2
25. maj
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Helsingør IF Fodbold
2
366256
26-05 2024
12:00 Hillerød Stadion
UHT
26. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
UHT
366191
on29-05 2024
17:30 Karsemosegård
0
-
7
29. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
0
Helsingør IF Fodbold
7
366272
on29-05 2024
17:30
Oversidder
29. maj
17:30
Oversidder
Ramløse IF
366269
on29-05 2024
18:30 Vejby Kunstgræs
3
-
3
29. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Frederiksværk Fodbold Klub
3
366270
to30-05 2024
18:00 Ølsted Idrætsanlæg
HHT
30. maj
18:00
Ølsted IF
Hillerød Fodbold
HHT
366268
01-06 2024
09:45 Helsingør Idrætspark
1
-
3
01. jun
09:45
Helsingør IF Fodbold
1
Græsted IF
3
366271
01-06 2024
11:00 Karsemosegård
1
-
3
01. jun
11:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Helsinge Fodbold
3
366276
ma03-06 2024
18:00
Oversidder
03. jun
18:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
366275
on05-06 2024
17:30 Græsted Stadion
1
-
2
05. jun
17:30
Græsted IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
366274
to06-06 2024
19:00 Helsinge Stadion
UHT
06. jun
19:00
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold
UHT
366277
08-06 2024
10:00 Frederiksværk Stadion
6
-
1
08. jun
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
6
Ølsted IF
1
366198
09-06 2024
11:00 Hillerød Stadion
0
-
6
09. jun
11:00
Hillerød Fodbold
0
Helsinge Fodbold
6
366273
ma10-06 2024
19:00 Ramløsehallen
2
-
3
10. jun
19:00
Ramløse IF
2
Nivå-Kokkedal FK
3
366387
on12-06 2024
18:30
Oversidder
Karsemosegård
12. jun
18:30
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
366279
on12-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
3
-
0
12. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Helsinge Fodbold
0
366280
to13-06 2024
18:00 Ølsted Idrætsanlæg
0
-
8
13. jun
18:00
Ølsted IF
0
Græsted IF
8
366388
ma17-06 2024
19:00 Hillerød Stadion
17. jun
19:00
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
366266
23-06 2024
11:00 Hillerød Stadion
23. jun
11:00
Hillerød Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind