Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr
18:45
Albertslund IF
4
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
BK Avarta (1)
7
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Glostrup
6
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Vallensbæk IF
0
IF Bytoften
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
17:15
Albertslund BS 72
1
Måløv BK
13
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
BSF
1
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Orient GI
2
Albertslund IF
9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
IF Bytoften
9
BK Avarta (1)
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Måløv BK
7
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B. 1973, Herlev
10
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Albertslund IF
6
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Albertslund BS 72
2
BSF
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Glostrup
2
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Vallensbæk IF
0
BK Avarta (1)
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BK Avarta (1)
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
BSF
2
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Bytoften
4
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Orient GI
6
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
B. 1973, Herlev
BSF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
Albertslund BS 72
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Måløv BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Glostrup
BK Avarta (1)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Vallensbæk IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Albertslund IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BSF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK Avarta (1)
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
IF Bytoften
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Orient GI
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
BSF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Albertslund BS 72
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Måløv BK
BK Avarta (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vallensbæk IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
B. 1973, Herlev
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Albertslund IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BK Avarta (1)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:15
Vallensbæk IF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
IF Bytoften
BSF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Glostrup
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Orient GI
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Måløv BK
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
BSF
BK Avarta (1)
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5