U6 drenge 3:3 (18) - 28. april, Pulje 10 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
376419
28-04 2024
09:00 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
09:00
Køge BK (2)
KFUM BK, Roskilde
376420
28-04 2024
09:00 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
09:00
Greve Fodbold (2)
Køge BK (1)
376421
28-04 2024
09:20 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
09:20
Vindinge IF (1)
Karlslunde IF (2)
376422
28-04 2024
09:20 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
09:20
VG Fodbold
Taastrup FC (3)
376423
28-04 2024
09:40 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
09:40
KFUM BK, Roskilde
Greve Fodbold (2)
376425
28-04 2024
09:40 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
09:40
Køge BK (1)
Vindinge IF (1)
376426
28-04 2024
10:00 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
10:00
Taastrup FC (3)
Køge BK (2)
376424
28-04 2024
10:00 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
10:00
Karlslunde IF (2)
VG Fodbold
376427
28-04 2024
10:20 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
10:20
Køge BK (2)
Greve Fodbold (2)
376428
28-04 2024
10:20 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
10:20
KFUM BK, Roskilde
Køge BK (1)
376429
28-04 2024
10:40 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
10:40
Vindinge IF (1)
VG Fodbold
376431
28-04 2024
10:40 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
10:40
Karlslunde IF (2)
Taastrup FC (3)
376434
28-04 2024
11:00 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
11:00
Køge BK (2)
Vindinge IF (1)
377381
28-04 2024
11:00 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
Karlslunde IF (2)
377382
28-04 2024
11:20 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
11:20
Greve Fodbold (2)
VG Fodbold
377383
28-04 2024
11:20 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
28. apr
11:20
Køge BK (1)
Taastrup FC (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.

Log ind