Christian Andreas JensenTel: 29903552 / Mobil: 29903552
Assistent
Lars Bech-JørgensenTel: / Mobil: 26271949
Assistenttræner
Gustav Bech-JørgensenTel: / Mobil: 26271949
Assistenttræner
Frederik Skjoldager TangTel: / Mobil: 26308861
Assistenttræner
Carl Leopold KronboTel: / Mobil: 26851115
Assistenttræner
Claus Storm HelgesenTel: / Mobil: 22586152
Hillerød Fodbold (2)
Spillested
Hillerød Stadion
Orange
Sort
Sort
Træner
Christoffer SkjøttTel: / Mobil: 53819229
Træner
Jeppe CurthTel: / Mobil: 22620280
Træner
Emil PoulsenTel: / Mobil: 51236192
Træner
Martin ChristensenTel: / Mobil: 23259929
Træner
Jens ØsterlindTel: / Mobil: 20741473
Assistent
Sarah SchmidtTel: / Mobil: 29364929
Assistent
Camilla RunestenTel: / Mobil: 24914194
Assistenttræner
Lucas Møller SchultzTel: / Mobil: 21630367
Kampklar assistent
Andreas Skov WiborgTel: / Mobil: 60 84 56 19
Kampklar assistent
Christian Gamst-HalleTel: 23812577 / Mobil: 23812577
Humlebæk BK (2)
Spillested
Humlebæk Stadion
Hvid
Blå
Træner
Morten ElleskovTel: / Mobil: 23236655
Træner
Martin IversenTel: / Mobil: 51229497
Træner
Niels Ettrup PetersenTel: / Mobil: 31105362
Assistenttræner
Emil GodiksenTel: / Mobil: 30221197
Assistenttræner
Lasse BrandtTel: / Mobil: 50508361
IF Skjold Birkerød (1)
Spillested
Birkerød Stadion
Gul/Sort
Sort
Sort
Holdleder
Trine TerpTel: / Mobil: 40446433
Holdleder
Lone SørensenTel: / Mobil:
Holdleder
Maiken ThomsenTel: / Mobil: 25611305
Sportschef
Frederik AndersenTel: / Mobil: 27154946
Assistenttræner
Tobias Dam JakobsenTel: / Mobil: 60895750
Assistenttræner
Alfred Lage HansenTel: / Mobil: 42555677
Assistenttræner
Malte Alexander PedersenTel: / Mobil: 42944951
Assistenttræner
Thomas von BenzonTel: / Mobil: 71707343
Assistenttræner
Henning HolstTel: / Mobil: 26610518
Assistenttræner
Søren OlsenTel: / Mobil: 27548718
Assistenttræner
Thomas BentzenTel: / Mobil: 26813535
Assistenttræner
Alfred Sejr Kaasgaard JermerTel: 45542552 / Mobil: 21623470
Assistenttræner
Vilfred Levy HøjgaardTel: / Mobil: 60576202
Kampklar assistent
Viktor-Emil SteinleinTel: / Mobil: 29734922
Cheftræner
Jannick Krog AndersenTel: / Mobil: 40962771
Nivå-Kokkedal FK
Spillested
Karsemosegård
Blå/Sort
Blå
Blå
Teamleder
Morten Kofod LandboTel: / Mobil: 31 39 52 40
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.