U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj, Pulje 9 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
179313
11-05 2024
10:00 Farum Park Farum BK
11. maj
10:00
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK (1)
179314
11-05 2024
10:00 Farum Park Farum BK
11. maj
10:00
B. 82, Virum
Ølstykke FC
179315
11-05 2024
10:20 Farum Park Farum BK
11. maj
10:20
Slangerup & Omegn IF
Farum BK
179316
11-05 2024
10:20
Oversidder
Farum Park Farum BK
11. maj
10:20
Oversidder
B. 1973, Herlev
179317
11-05 2024
10:40 Farum Park Farum BK
11. maj
10:40
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
179318
11-05 2024
10:40 Farum Park Farum BK
11. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
B. 82, Virum
179319
11-05 2024
11:00
Oversidder
Farum Park Farum BK
11. maj
11:00
Farum BK
Oversidder
179320
11-05 2024
11:00 Farum Park Farum BK
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
B. 82, Virum
179321
11-05 2024
11:20
Oversidder
Farum Park Farum BK
11. maj
11:20
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
179322
11-05 2024
11:20 Farum Park Farum BK
11. maj
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ølstykke FC
179323
11-05 2024
11:40 Farum Park Farum BK
11. maj
11:40
B. 82, Virum
Farum BK
179324
11-05 2024
11:40 Farum Park Farum BK
11. maj
11:40
Slangerup & Omegn IF
B. 1973, Herlev
179325
11-05 2024
12:00 Farum Park Farum BK
11. maj
12:00
Ølstykke FC
Farum BK
179326
11-05 2024
12:00
Oversidder
Farum Park Farum BK
11. maj
12:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.

Log ind