U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår, Rød

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
487772
05-05 2024
10:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
05. maj
10:00
Dragør BK 3
Oversidder
487773
05-05 2024
10:00
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2
Sundby Boldklub
05. maj
10:00
Sundby Bk. 1
Folehaven
487762
05-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
05. maj
10:00
Fremad Amager 2
Hekla 2
487763
05-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart Bane 19B Sundby Boldklub
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 2
487764
05-05 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
05. maj
10:25
Fremad Amager 2
Kastrup 2
487765
05-05 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart Bane 19B Sundby Boldklub
05. maj
10:25
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 2
487774
05-05 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Sundby Boldklub
05. maj
10:25
Dragør BK 3
B 1908 2
487775
05-05 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19C Sundby Boldklub
05. maj
10:25
Folehaven
CIK 1
487776
05-05 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Sundby Boldklub
05. maj
10:50
B 1908 2
Sundby Bk. 1
487777
05-05 2024
10:50
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19C Sundby Boldklub
05. maj
10:50
CIK 1
Oversidder
487766
05-05 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
05. maj
10:50
Kastrup 2
Ørestad IF 1
487767
05-05 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart Bane 19B Sundby Boldklub
05. maj
10:50
AB Tårnby 2
Hekla 2
487768
05-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
05. maj
11:15
Ørestad IF 1
Fremad Amager 2
487769
05-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart Bane 19B Sundby Boldklub
05. maj
11:15
Hekla 2
Sundby Bk. 2
487778
05-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Sundby Boldklub
05. maj
11:15
Sundby Bk. 1
Dragør BK 3
487779
05-05 2024
11:15
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19C Sundby Boldklub
05. maj
11:15
Oversidder
Folehaven
487780
05-05 2024
11:40 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Sundby Boldklub
05. maj
11:40
B 1908 2
CIK 1
487770
05-05 2024
11:40 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
05. maj
11:40
Kastrup 2
AB Tårnby 2
487797
25-05 2024
10:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
25. maj
10:00
Kastrup 2
Oversidder
487798
25-05 2024
10:00
Sundby Bk. 1
!
NB: Sundby Bk. 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2
Kastrup Boldklub
25. maj
10:00
CIK 1
Sundby Bk. 1
487799
25-05 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
25. maj
10:25
Kastrup 2
Hekla 2
487800
25-05 2024
10:25
Sundby Bk. 1
!
NB: Sundby Bk. 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
25. maj
10:25
Sundby Bk. 1
Ørestad IF 1
487807
25-05 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
25. maj
10:50
Hekla 2
CIK 1
487808
25-05 2024
10:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
25. maj
10:50
Ørestad IF 1
Oversidder
487809
25-05 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_4 Kastrup Boldklub
25. maj
11:15
CIK 1
Kastrup 2
487812
25-05 2024
11:15
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
25. maj
11:15
Oversidder
Sundby Bk. 1
487813
25-05 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
25. maj
11:40
Hekla 2
Ørestad IF 1
487782
26-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
Sundby Bk. 2
487783
26-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:00
B 1908 2
Folehaven
487785
26-05 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:25
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
487786
26-05 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:25
Folehaven
Dragør BK 3
487787
26-05 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:50
AB Tårnby 2
B 1908 2
487789
26-05 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:50
Dragør BK 3
Sundby Bk. 2
487790
26-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
11:15
B 1908 2
Fremad Amager 2
487791
26-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
11:15
Sundby Bk. 2
Folehaven
487796
26-05 2024
11:40 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
11:40
AB Tårnby 2
Dragør BK 3
487814
01-06 2024
12:30 Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
12:30
Ørestad IF 1
B 1908 2
487815
01-06 2024
12:30 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
12:30
CIK 1
Fremad Amager 2
487816
01-06 2024
12:55 Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
12:55
Ørestad IF 1
AB Tårnby 2
487817
01-06 2024
12:55
Oversidder
Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
12:55
Fremad Amager 2
Oversidder
487818
01-06 2024
13:20 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
13:20
AB Tårnby 2
CIK 1
487819
01-06 2024
13:20
Oversidder
Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
13:20
Oversidder
B 1908 2
487820
01-06 2024
13:45 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
13:45
CIK 1
Ørestad IF 1
487821
01-06 2024
13:45 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
13:45
B 1908 2
Fremad Amager 2
487822
01-06 2024
14:10
Oversidder
Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
01. jun
14:10
AB Tårnby 2
Oversidder
487823
02-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
487824
02-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:00
Dragør BK 3
Hekla 2
487825
02-06 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:25
Kastrup 2
Sundby Bk. 2
487826
02-06 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:25
Hekla 2
Folehaven
487827
02-06 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:50
Sundby Bk. 2
Dragør BK 3
487828
02-06 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
10:50
Folehaven
Sundby Bk. 1
487829
02-06 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
11:15
Dragør BK 3
Kastrup 2
487830
02-06 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
11:15
Sundby Bk. 1
Hekla 2
487831
02-06 2024
11:40 Dragør Bk Dragør Boldklub
02. jun
11:40
Sundby Bk. 2
Folehaven
487832
09-06 2024
10:00
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:00
Fremad Amager 2
Folehaven
487833
09-06 2024
10:00 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:00
Dragør BK 3
Ørestad IF 1
487834
09-06 2024
10:25 Holmens IA 1 Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:25
Fremad Amager 2
CIK 1
487835
09-06 2024
10:25 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:25
Ørestad IF 1
AB Tårnby 2
487836
09-06 2024
10:50 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:50
CIK 1
Dragør BK 3
487837
09-06 2024
10:50
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:50
AB Tårnby 2
Folehaven
487838
09-06 2024
11:15 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
11:15
Dragør BK 3
Fremad Amager 2
487839
09-06 2024
11:15
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
11:15
Folehaven
Ørestad IF 1
487840
09-06 2024
11:40 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
11:40
CIK 1
AB Tårnby 2
487841
09-06 2024
12:00
Oversidder
Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
12:00
Oversidder
Hekla 2
487842
09-06 2024
12:00 Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
12:00
B 1908 2
Kastrup 2
487843
09-06 2024
12:25
Oversidder
Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
12:25
Oversidder
Sundby Bk. 2
487844
09-06 2024
12:25 Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
12:25
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
487845
09-06 2024
12:50 Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
12:50
Sundby Bk. 2
B 1908 2
487846
09-06 2024
12:50 Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
12:50
Sundby Bk. 1
Hekla 2
487847
09-06 2024
13:15
Oversidder
Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
13:15
B 1908 2
Oversidder
487848
09-06 2024
13:15 Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
13:15
Hekla 2
Kastrup 2
487849
09-06 2024
13:40 Hekla Park Bane 11 Boldklubben Hekla
09. jun
13:40
Sundby Bk. 2
Sundby Bk. 1
487850
16-06 2024
10:00
Hekla 2
!
NB: Hekla 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
10:00
Fremad Amager 2
Hekla 2
487851
16-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:00
Sundby Bk. 1
B 1908 2
487859
16-06 2024
10:00
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
10:00
Kastrup 2
Folehaven
487860
16-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:00
Sundby Bk. 2
CIK 1
487861
16-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:25
Kastrup 2
Ørestad IF 1
487862
16-06 2024
10:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:25
CIK 1
Oversidder
487852
16-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:25
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
487853
16-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:25
B 1908 2
Dragør BK 3
487854
16-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:50
AB Tårnby 2
Sundby Bk. 1
487855
16-06 2024
10:50
Hekla 2
!
NB: Hekla 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
10:50
Dragør BK 3
Hekla 2
487863
16-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:50
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 2
487864
16-06 2024
10:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
10:50
Oversidder
Folehaven
487865
16-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
11:15
Sundby Bk. 2
Kastrup 2
487866
16-06 2024
11:15
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
11:15
Folehaven
CIK 1
487856
16-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
11:15
Sundby Bk. 1
Fremad Amager 2
487857
16-06 2024
11:15
Hekla 2
!
NB: Hekla 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
11:15
Hekla 2
B 1908 2
487858
16-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
11:40
AB Tårnby 2
Dragør BK 3
487867
16-06 2024
11:40
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
11:40
Ørestad IF 1
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind