Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
09:30
Boldklubben Marienlyst (2)
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
12. apr
17:00
Tarup/Paarup IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Nr. Aaby IK
Nyborg G & IF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:15
Søndersø BK
BBB
|
|||||||||||||||||||
18. apr
17:15
SfB (2)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Tåsinge f. B.
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Nyborg G & IF (2)
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
BBB
SfB (2)
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:30
Nyborg G & IF (2)
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Tarup/Paarup IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Nr. Aaby IK
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:15
Søndersø BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Højby S & G
BBB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
SfB (2)
Nyborg G & IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:15
Tarup/Paarup IF
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Nyborg G & IF (2)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:00
Munkebo BK
BBB
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Tåsinge f. B.
SfB (2)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:30
Boldklubben Marienlyst (2)
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BBB
Nyborg G & IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Søndersø BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
SfB (2)
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Højby S & G
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Nr. Aaby IK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Tåsinge f. B.
BBB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Tarup/Paarup IF
SfB (2)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Munkebo BK
Nyborg G & IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:15
Nr. Aaby IK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
SfB (2)
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Højby S & G
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
BBB
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:15
Søndersø BK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Nyborg G & IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Søndersø BK
SfB (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Nr. Aaby IK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Tarup/Paarup IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Munkebo BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Tåsinge f. B.
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Munkebo BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:15
BBB
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
SfB (2)
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Højby S & G
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Nyborg G & IF (2)
Tarup/Paarup IF
|