Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep
10:00
Folehaven 2
Amalie 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Skjold 13
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Brønshøj 4
HB 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Østerbro IF 8
Vanløse IF 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
ØKF 2
B.93 10
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
B.93 10
Østerbro IF 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Amalie 2
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
HB 6
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FA 2000 12
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
18:00
Vanløse IF 4
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Amalie 2
HB 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Folehaven 2
Vanløse IF 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Skjold 13
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Brønshøj 4
B.93 10
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Østerbro IF 8
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
HB 6
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FA 2000 12
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
ØKF 2
Østerbro IF 8
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
B.93 10
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
18:00
Vanløse IF 4
Amalie 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
HB 6
Vanløse IF 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Folehaven 2
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Skjold 13
Østerbro IF 8
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Amalie 2
B.93 10
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Brønshøj 4
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Østerbro IF 8
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
FA 2000 12
Amalie 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
ØKF 2
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
B.93 10
HB 6
|
|||||||||||||||||||
06. okt
18:00
Vanløse IF 4
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
HB 6
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Folehaven 2
Østerbro IF 8
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Skjold 13
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
Amalie 2
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
18:00
Vanløse IF 4
B.93 10
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
FA 2000 12
Vanløse IF 4
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Skjold 13
B.93 10
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Brønshøj 4
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Østerbro IF 8
Amalie 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
ØKF 2
HB 6
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
HB 6
Østerbro IF 8
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Amalie 2
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Folehaven 2
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
B.93 10
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
27. okt
18:00
Vanløse IF 4
ØKF 2
|