Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
17:30
Juelsminde IF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Nørremarkens fS
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Tørring / Ølholm
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Engum UI
Nørremarkens fS
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Jelling fS
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Hover IF
Tørring / Ølholm
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Hedensted IF
Engum UI
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Give Fremad
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Juelsminde IF
Nørremarkens fS
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Tørring / Ølholm
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Give Fremad
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Engum UI
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Jelling fS
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Nørremarkens fS
Tørring / Ølholm
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hover IF
Engum UI
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Hedensted IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Give Fremad
Nørremarkens fS
|
|||||||||||||||||||
19. sep
17:30
Juelsminde IF
Tørring / Ølholm
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:30
Tørring / Ølholm
Engum UI
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Hedensted IF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Jelling fS
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Engum UI
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Nørremarkens fS
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Hover IF
Give Fremad
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Give Fremad
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:30
Tørring / Ølholm
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Hover IF
Nørremarkens fS
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:45
Engum UI
Juelsminde IF
|
Se datoplan m.m. for efterår 2024 U11-U12 8:8: Datoplan m.m. U11-U12 8:8
Pilotprojekt - Holdkort i U11 og U12: Holdkort U11 og U12