Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
19:00
DMI/B1990
ØUB
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
FC Nakskov
MB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
TGB
Systofte
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Branderslev IF
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
B. Frem
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Horslunde
SIF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Horbelev
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
MB
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
SIF
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Systofte
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
ØUB
TGB
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Eskilstrup
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
ØUB
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
SIF
MB
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Horbelev
TGB
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Eskilstrup
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
B. Frem
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Systofte
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:15
FC Nakskov
SIF
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Horslunde
ØUB
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
MB
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
DMI/B1990
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
TGB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Branderslev IF
Systofte
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Eskilstrup
SIF
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
ØUB
MB
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Horbelev
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Systofte
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
B. Frem
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
TGB
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:15
FC Nakskov
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Branderslev IF
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
DMI/B1990
TGB
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Horslunde
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
MB
Systofte
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
SIF
ØUB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:30
DMI/B1990
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
B. Frem
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
ØUB
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Horbelev
MB
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:30
Systofte
SIF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
FC Nakskov
ØUB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
TGB
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Branderslev IF
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Eskilstrup
Systofte
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Horslunde
TGB
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
MB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
SIF
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Horbelev
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Systofte
ØUB
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
B. Frem
SIF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Branderslev IF
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
TGB
MB
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
DMI/B1990
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
25. okt
19:00
FC Nakskov
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:30
Horbelev
Systofte
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
TGB
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:30
B. Frem
ØUB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:30
Branderslev IF
MB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
DMI/B1990
SIF
|
|||||||||||||||||||
02. nov
11:00
Horslunde
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
02. nov
11:00
FC Nakskov
Systofte
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:00
MB
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
02. nov
15:30
Eskilstrup
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
03. nov
10:30
SIF
TGB
|
|||||||||||||||||||
03. nov
11:00
ØUB
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2025
19:00
DMI/B1990
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2025
19:00
Branderslev IF
SIF
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2025
19:00
B. Frem
Systofte
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
11:30
FC Nakskov
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
10:45
TGB
ØUB
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
11:30
Horslunde
MB
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2025
19:00
Horbelev
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
12:00
MB
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
12:00
Eskilstrup
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
13:30
Systofte
TGB
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
13:30
SIF
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2025
11:00
ØUB
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2025
19:00
FC Nakskov
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2025
19:00
MB
SIF
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2025
19:00
Horslunde
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2025
19:00
TGB
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2025
19:00
Branderslev IF
ØUB
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2025
19:00
DMI/B1990
Systofte
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
SIF
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
Eskilstrup
MB
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
Systofte
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
Horbelev
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
B. Frem
TGB
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2025
11:00
ØUB
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2025
19:00
MB
ØUB
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
12:00
Horslunde
Systofte
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
13:30
Branderslev IF
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
13:30
SIF
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
15:30
FC Nakskov
TGB
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2025
19:00
DMI/B1990
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
19:00
Horbelev
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
19:00
Eskilstrup
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
19:00
Systofte
MB
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
19:00
B. Frem
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2025
10:45
TGB
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2025
11:00
ØUB
SIF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2025
19:00
Horslunde
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
11:00
SIF
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
FC Nakskov
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
MB
TGB
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
Eskilstrup
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2025
11:00
ØUB
Systofte
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
19:00
Eskilstrup
ØUB
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
19:00
Horslunde
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
19:00
MB
Horbelev
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
11:00
FC Nakskov
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2025
12:30
Branderslev IF
TGB
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2025
13:30
SIF
Systofte
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2025
19:00
Horbelev
SIF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
12:00
Systofte
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
15:30
B. Frem
MB
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
15:30
DMI/B1990
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2025
10:45
TGB
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2025
11:00
ØUB
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2025
19:00
Horbelev
ØUB
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2025
19:00
DMI/B1990
MB
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
13:30
Branderslev IF
Horslunde
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
13:30
Systofte
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
15:30
B. Frem
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2025
10:45
TGB
SIF
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2025
19:00
ØUB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2025
19:00
Horslunde
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2025
19:00
MB
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2025
19:00
SIF
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2025
19:00
Eskilstrup
TGB
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2025
19:00
Systofte
Horbelev
|