Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep
10:00
Herlev IF
Bagsværd BK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
10:00
Michael Skolen
Hareskov Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
10:00
Kildegårdskolen
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen (2)
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
11:00
Michael Skolen
Kildegårdskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
05. sep
11:00
Hareskov Skole
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen (2)
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
05. sep
12:00
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen (2)
Michael Skolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
12:00
Hareskov Skole
Kildegårdskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Oversidder
Herlev IF (2)
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herlev IF
Oversidder
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herlev IF (1)
Rebæk IF (1)
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herlev IF
Avedøre IF (2)
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:25
FC Holte
Oversidder
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:25
Herlev IF (2)
Herlev IF (1)
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:50
Rebæk IF (1)
FC Holte
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:50
Oversidder
Herlev IF (1)
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
FC Holte
Herlev IF (2)
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Rebæk IF (1)
Oversidder
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Herlev IF (1)
FC Holte
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Herlev IF (2)
Rebæk IF (1)
U8 piger 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Herlev IF
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Herlev IF
Frederikssund IK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Herlev IF
Slagelse B&I
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Herlev IF
Helsingør IF Fodbold
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Herlev IF
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Herlev IF
Farum BK (1)
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Herlev IF
Glostrup
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Herlev IF
Taastrup FC
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Herlev IF
Hundige BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Herlev IF
Taastrup Idrætsforening
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Herlev IF
FC Helsingør
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Herlev IF
Herfølge BK (2)
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Herlev IF
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Herlev IF
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|