Valby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
457238
20-07 2024
16:00 Træningskamp 2. Division herre Pulje 1
Kieler SV Holstein U23
20. jul
16:00
Boldklubben FREM ApS (11)
Kieler SV Holstein U23
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1
457836
fr26-07 2024
18:30 Træningskamp Herre KS Pulje 1
26. jul
18:30
Fremad Valby (14)
Herstedøster IC (2)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
467732
27-07 2024
12:00 Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1
27. jul
12:00
PI Fodbold
AB Tårnby (9)
Træningskamp Danmarksserien Herre Pulje 1
326596
27-07 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
27. jul
16:30
ESPM (3)
Fr.holm Sydhavnen (3)
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
188601
to01-08 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1
01. aug
20:00
Fremad Valby (15)
B. 77, Rødovre (3)
Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1
832214
fr02-08 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
02. aug
18:00
PI Fodbold (3)
ESPM (2)
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
326789
03-08 2024
10:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1
03. aug
10:00
Borghaven IF (3)
Bispebjerg Bk. (2)
Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1
817363
03-08 2024
14:00 2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
03. aug
14:00
Frem
Skive
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
832216
04-08 2024
12:00 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
04. aug
12:00
PI Fodbold (4)
Jægersborg BK (17)
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
921853
ti06-08 2024
18:00 KS Herre 24/25 P1
06. aug
18:00
Frem 2
Vigerslev Bk.
KS Herre 24/25 P1
188602
ti06-08 2024
18:45 Træningskamp Herre KS Pulje 1
06. aug
18:45
Fremad Valby (16)
Fremad Valby (17)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
292392
ti06-08 2024
20:00 Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
06. aug
20:00
Vigerslev Bk.
Herlev IF
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
457837
fr09-08 2024
18:30 Træningskamp Herre KS Pulje 1
09. aug
18:30
Fremad Valby (15)
Tuse IF (2)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
465322
10-08 2024
10:00 Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
10. aug
10:00
KP Zebras
MBFF
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
473968
10-08 2024
12:00 Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
10. aug
12:00
Nordvest FC
Nøddealliancen
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
175796
10-08 2024
14:00 Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
10. aug
14:00
Østerbro IF
Næstved HG
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
373380
10-08 2024
14:00 Serie 1, P1 24/25 P1
10. aug
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Amager FF
Serie 1, P1 24/25 P1
472884
10-08 2024
16:00 Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
10. aug
16:00
Slægtens Bk
Amandas Sønner
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
373382
11-08 2024
12:00 Serie 1, P1 24/25 P1
11. aug
12:00
FC Culpa
Nørrebro FF
Serie 1, P1 24/25 P1
465324
11-08 2024
12:00 Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
11. aug
12:00
Borghaven IF
RPIF
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
469472
11-08 2024
16:00 Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
Fix
11. aug
16:00
FC ESPM
Fix
Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
472882
11-08 2024
18:00 Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
11. aug
18:00
Dankurd IF
Sporting 43
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
178341
ma12-08 2024
22:00 Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
12. aug
22:00
Olympiakos København
LoneWolves FC
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
178343
ma12-08 2024
22:00 Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
12. aug
22:00
Valby 4
Frem 13
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
178344
ma12-08 2024
22:00 Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
12. aug
22:00
FC Nanoq
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
308721
ma12-08 2024
22:00 U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
12. aug
22:00
Valby
B.93 3
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
309051
ma12-08 2024
22:00 U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B E
12. aug
22:00
Valby
B 1908
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B E
430983
ma12-08 2024
22:00 U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
12. aug
22:00
Frem 1
FA 2000 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
437681
ma12-08 2024
22:00 U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
12. aug
22:00
Frem 1
Sundby Bk. 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
138369
on14-08 2024
18:00 Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
14. aug
18:00
Fremad Valby
FC Soccersisters
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
140794
on14-08 2024
18:30 M+60 7:7 Efterår Pulje 1
14. aug
18:30
Fremad Valby
Kastrup
M+60 7:7 Efterår Pulje 1

Log ind