Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
18:30
Førslev IF
5
Store Heddinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
15:00
Ørslev-Bjerge IF
3
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
Førslev IF
3
Jersie United (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
19:00
Næstved IF
1
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
14:00
Førslev IF
3
Toksværd Olstrup Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:30
Vordingborg IF
5
Førslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Førslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Førslev IF
4
Næstved FC 77
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
Førslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:00
Førslev IF
1
Præstø IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
IF Svend Gønge
1
Førslev IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Førslev IF
1
Ørslev-Bjerge IF
7
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Jersie United (1)
1
Førslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Førslev IF
2
Næstved IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
11:45
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Førslev IF
4
Vordingborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Førslev IF
3
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Næstved FC 77
0
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Førslev IF
2
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Præstø IF
0
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:00
Førslev IF
2
IF Svend Gønge
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
Store Heddinge BK
3
Førslev IF
2
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2