MENU

Næstved FC 77 //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612377
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Næstved FC 77 IF Svend Gønge Dyrskuepladsen
5 - 1
612383
22-08 2020
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Næstved FC 77 St. Heddinge Stadion
3 - 3
612399
to
27-08 2020
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Ørslev-Bjerge IF Dyrskuepladsen
3 - 1
612406
to
03-09 2020
Kl. 19:30
Jersie United (1) Næstved FC 77 Solrød Idrætscenter kunstgræs
1 - 1
612411
12-09 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Næstved IF Dyrskuepladsen
1 - 3
612415
fr
18-09 2020
Kl. 17:45
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved FC 77 Toksværd Idrætsplads
1 - 2
612428
03-10 2020
Kl. 14:00
Førslev IF Næstved FC 77 Førslev Stadion
4 - 1
612434
10-10 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Næstved FC 77 Strøbyhallen
1 - 1
612613
17-10 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Nyråd/Langebæk Alliancen. Dyrskuepladsen
3 - 0
612619
24-10 2020
Kl. 13:00
Præstø IF Næstved FC 77 Præstø Stadion
2 - 2
612423
03-04 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Vordingborg IF Dyrskuepladsen
612665
10-04 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Næstved FC 77 Køng Idrætsplads
612672
17-04 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Store Heddinge BK Dyrskuepladsen
612675 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Ørslev-Bjerge IF Næstved FC 77 Kirkeskovskolen
612704
24-04 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Jersie United (1) Dyrskuepladsen
612712 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Næstved FC 77 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
612716
08-05 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Toksværd Olstrup Fodbold Dyrskuepladsen
612722
15-05 2021
Kl. 14:00
Vordingborg IF Næstved FC 77 Vordingborg Stadion
612728
22-05 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Førslev IF Dyrskuepladsen
612732
29-05 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 AIK 65 Strøby Fodbold Dyrskuepladsen
612738
05-06 2021
Kl. 14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Næstved FC 77 Stensved Stadion
612774
12-06 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Præstø IF Dyrskuepladsen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind