MENU

VG Fodbold //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926904
14-08 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Rosenhøj BK Ramsøhallen
2 - 1
926928
21-08 2021
Kl. 14:15
BK Friheden VG Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
3 - 1
927073
28-08 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Greve Fodbold Ramsøhallen
2 - 2
927237
04-09 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde VG Fodbold Lillevang Idrætscenter
4 - 5
927249
11-09 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Suså IF Ramsøhallen
1 - 2
927284
18-09 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold VG Fodbold Strøbyhallen
3 - 0
927285
25-09 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Førslev IF Viby Idrætsanlæg
2 - 4
927929
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 VG Fodbold Fladsåhallen
4 - 3
927141
09-10 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Karrebæk IF Viby Idrætsanlæg
3 - 5
927178
16-10 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF VG Fodbold Bjæverskov Stadion Kunstgræs
1 - 1
927188
23-10 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Tune IF Viby Idrætsanlæg
1 - 3
927980
02-04 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK VG Fodbold Avedøre Stadion
3 - 1
927986
09-04 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold BK Friheden Viby Idrætsanlæg
0 - 6
927995
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold VG Fodbold Greve Idræts Center
4 - 4
927998
23-04 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold KFUM BK, Roskilde Viby Idrætsanlæg
0 - 1
928137
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Suså IF VG Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
0 - 1
928147
07-05 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold Ramsøhallen
2 - 0
928174
14-05 2022
Kl. 14:00
Førslev IF VG Fodbold Førslev Stadion
2 - 5
928269
21-05 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold FK Sydsjælland 05 Ramsøhallen
Udehold taberdømt
928357
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF VG Fodbold Karrebæk Skole
1 - 4
936248
04-06 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold Gørslev IF Ramsøhallen
936295
11-06 2022
Kl. 13:30
Tune IF VG Fodbold Tune Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind