Brøndbyernes IF

VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
471654 10:00 Hekla Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Tobis Café - Kunst 5A
10:00
Hekla
Brøndbyernes IF
471656 10:25 Brøndbyernes IF Oversidder Tobis Café - Kunst 5A
ANN
10:25
Brøndbyernes IF
Oversidder
ANN
471659 10:50 Brøndbyernes IF Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
Bravissimo is - Kunst 5B
10:50
Brøndbyernes IF
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
479259 10:00 Brøndbyernes IF Oversidder Kunst 7B
10:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
479261 10:25 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
10:25
BK Rødovre
Brøndbyernes IF
479262 10:50 FA 2000 Brøndbyernes IF Kunst 7B
10:50
FA 2000
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
479282 10:00 Vindinge IF Brøndbyernes IF
10:00
Vindinge IF
Brøndbyernes IF
479284 10:25 Brøndbyernes IF Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:25
Brøndbyernes IF
Bramsnæs FB
479287 10:50 Brøndbyernes IF Bagsværd BK (2)
10:50
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK (2)
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs Anlægsvej 15 4100 Ringsted
479300 10:00 FA 2000 Brøndbyernes IF
10:00
FA 2000
Brøndbyernes IF
479302 10:25 Brøndbyernes IF Ringsted Pigefodbold
10:25
Brøndbyernes IF
Ringsted Pigefodbold
479305 10:50 Brøndbyernes IF Oversidder
10:50
Brøndbyernes IF
Oversidder
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Rødovre Stadion 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
482629 10:00 Brøndbyernes IF Bagsværd BK (2)
!
NB: Bagsværd BK (2) er taberdømt
1
10:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK (2)
482632 10:25 Brøndbyernes IF Oversidder
10:25
Brøndbyernes IF
Oversidder
482633 10:50 Brøndbyernes IF Oversidder
10:50
Brøndbyernes IF
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 1B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
482642 10:00 Brøndbyernes IF Bagsværd BK (2) Kunst 1B
10:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK (2)
482644 10:25 FA 2000 Brøndbyernes IF Kunst 1B
10:25
FA 2000
Brøndbyernes IF
482646 10:50 Køge BK Brøndbyernes IF Kunst 1B
10:50
Køge BK
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
485557 10:00 Brøndbyernes IF Oversidder
10:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
485559 10:25 Vindinge IF Brøndbyernes IF
10:25
Vindinge IF
Brøndbyernes IF
485562 10:50 Køge BK Brøndbyernes IF
10:50
Køge BK
Brøndbyernes IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind