Brøndbyernes IF

VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
711421 14:30 Ringsted IF Brøndbyernes IF
14:30
Ringsted IF
Brøndbyernes IF
711422 14:55 Oversidder Brøndbyernes IF 1
14:55
Oversidder
Brøndbyernes IF
711424 15:20 Taastrup FC Brøndbyernes IF
15:20
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Bane 1A Rådmandshaven 6 4000 Roskilde
711450 12:30 Næstved I.F. Brøndbyernes IF Bane 1A
12:30
Næstved I.F.
Brøndbyernes IF
711451 12:55 Roskilde Boldklub (2) Brøndbyernes IF Bane 1A
12:55
Roskilde Boldklub (2)
Brøndbyernes IF
711487 13:20 Holbæk B&I
!
NB: Holbæk B&I er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
13:20
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
Arrangør:
lørdag den. 09-12 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A Skallerne 14 2620 Albertslund
711507 10:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF Kunst 1 8M A
10:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
711508 10:25 Holbæk B&I Brøndbyernes IF Kunst 1 8M A
10:25
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
711510 10:50 Herfølge BK
!
NB: Herfølge BK er taberdømt
Brøndbyernes IF Kunst 1 8M A
10:50
Herfølge BK
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
711513 10:00 Greve Fodbold Brøndbyernes IF
10:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
711514 10:25 Oversidder Brøndbyernes IF
10:25
Oversidder
Brøndbyernes IF
711516 10:50 Greve Fodbold (2) Brøndbyernes IF
10:50
Greve Fodbold (2)
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
711567 10:00 Ringsted IF Brøndbyernes IF
10:00
Ringsted IF
Brøndbyernes IF
711568 10:25 Oversidder Brøndbyernes IF
10:25
Oversidder
Brøndbyernes IF
711570 10:50 Roskilde Boldklub
!
NB: Roskilde Boldklub er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
10:50
Roskilde Boldklub
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg 1 Rolighedsvej 25 4700 Næstved
711573 10:00 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
10:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
711574 10:25 Næstved I.F. Brøndbyernes IF
10:25
Næstved I.F.
Brøndbyernes IF
711576 10:50 Ringsted IF Brøndbyernes IF
10:50
Ringsted IF
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
711634 10:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF
10:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
711635 10:25 Herfølge BK Brøndbyernes IF
10:25
Herfølge BK
Brøndbyernes IF
711637 10:50 Taastrup FC Brøndbyernes IF
10:50
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind