Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2022
19:00
Overvindinge
4
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Mern UIF
2
Nyråd/Langebæk Alliancen
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Oversidder
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Haslev FC
Præstø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Rønnebæk IF
1
Østmøn SGI
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:30
Vordingborg IF
2
Herfølge BK
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Herlufsholm GF
6
Mern UIF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
Rønnebæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
5
Overvindinge
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Præstø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Herfølge BK
6
Haslev FC
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Rønnebæk IF
7
Nyråd/Langebæk Alliancen
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Vordingborg IF
2
Haslev FC
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Østmøn SGI
1
Ørslev GIF (V)
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Overvindinge
1
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Mern UIF
2
Præstø IF
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Oversidder
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Herlufsholm GF
9
Rønnebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Haslev FC
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
0
Vordingborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
1
Østmøn SGI
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Præstø IF
2
Overvindinge
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Herfølge BK
Mern UIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Præstø IF
8
Rønnebæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Vordingborg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Østmøn SGI
1
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Overvindinge
0
Herfølge BK
8
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
5
Nyråd/Langebæk Alliancen
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Mern UIF
9
Haslev FC
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Herlufsholm GF
3
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Haslev FC
0
Overvindinge
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
1
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Oversidder
Mern UIF
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Præstø IF
1
Østmøn SGI
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Herfølge BK
9
Rønnebæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Rønnebæk IF
4
Haslev FC
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Vordingborg IF
10
Mern UIF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Østmøn SGI
1
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Overvindinge
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
2
Præstø IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
Herlufsholm GF
7
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Herlufsholm GF
2
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Haslev FC
3
Østmøn SGI
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Mern UIF
1
Overvindinge
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Oversidder
Rønnebæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Præstø IF
4
Nyråd/Langebæk Alliancen
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Herfølge BK
7
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Herlufsholm GF
1
Præstø IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Rønnebæk IF
4
Mern UIF
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Vordingborg IF
4
Overvindinge
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Østmøn SGI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
6
Haslev FC
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
Herfølge BK
9
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Haslev FC
Nyråd/Langebæk Alliancen
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Vordingborg IF
3
Præstø IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Overvindinge
2
Rønnebæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Mern UIF
1
Østmøn SGI
10
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Oversidder
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Herfølge BK
2
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Herlufsholm GF
2
Haslev FC
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Rønnebæk IF
2
Vordingborg IF
6
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Østmøn SGI
Overvindinge
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
3
Mern UIF
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Præstø IF
1
Herfølge BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Herlufsholm GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Østmøn SGI
6
Rønnebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
Overvindinge
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
Mern UIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Præstø IF
Haslev FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Herfølge BK
5
Vordingborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2022
19:00
Østmøn SGI
Vordingborg IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Haslev FC
Herfølge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Rønnebæk IF
1
Ørslev GIF (V)
3
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Vordingborg IF
Østmøn SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Overvindinge
3
Nyråd/Langebæk Alliancen
4
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Mern UIF
0
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Oversidder
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Herlufsholm GF
4
Overvindinge
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Haslev FC
Vordingborg IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Ørslev GIF (V)
1
Østmøn SGI
3
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
3
Rønnebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Præstø IF
3
Mern UIF
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Herfølge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Rønnebæk IF
1
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Vordingborg IF
3
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Østmøn SGI
4
Nyråd/Langebæk Alliancen
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Overvindinge
2
Præstø IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Mern UIF
4
Herfølge BK
13
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Oversidder
Haslev FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Herlufsholm GF
7
Østmøn SGI
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Haslev FC
Mern UIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
Ørslev GIF (V)
6
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Oversidder
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Rønnebæk IF
6
Præstø IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:45
Rønnebæk IF
2
Herfølge BK
8
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:45
Ørslev GIF (V)
0
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Mern UIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Vordingborg IF
3
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Østmøn SGI
Præstø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Overvindinge
Haslev FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Haslev FC
Rønnebæk IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Mern UIF
3
Vordingborg IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Oversidder
Overvindinge
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Præstø IF
5
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Herfølge BK
Østmøn SGI
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
20:30
Herlufsholm GF
Nyråd/Langebæk Alliancen
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:30
Ørslev GIF (V)
Herfølge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
0
Præstø IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:00
Vordingborg IF
1
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
19:00
Østmøn SGI
Haslev FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
19:00
Overvindinge
1
Mern UIF
6
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
19:00
Rønnebæk IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Haslev FC
Ørslev GIF (V)
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Overvindinge
1
Vordingborg IF
7
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Mern UIF
5
Rønnebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Oversidder
Østmøn SGI
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Præstø IF
2
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Herfølge BK
6
Nyråd/Langebæk Alliancen
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:00
Ørslev GIF (V)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
Haslev FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
Præstø IF
0
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
Herlufsholm GF
1
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
Rønnebæk IF
1
Overvindinge
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
Østmøn SGI
5
Mern UIF
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Haslev FC
Herlufsholm GF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Overvindinge
3
Østmøn SGI
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Mern UIF
2
Ørslev GIF (V)
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Oversidder
Nyråd/Langebæk Alliancen
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
19:00
Herfølge BK
4
Præstø IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
20:00
Vordingborg IF
6
Rønnebæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2022
19:00
Herfølge BK
Overvindinge
UHT
|