|
|
251633
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub (3)
0
|
|
251634
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
|
251635
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
251636
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
251637
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
UHT
|
|
|
251638
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
251639
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
251640
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
Roskilde Pigefodbold (L1)
11
|
|
251641
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
251642
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
|
251643
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
251644
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Øst
|
|
|
|
251646
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub (L1)
7
|
|
251647
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
251648
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
251645
|
on17-08 2022
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UMH
|
|
|
|
531597
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
531598
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
531599
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Roskilde Pigefodbold (L1)
2
|
|
531600
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
HHT
|
|
|
531601
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
531602
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
531603
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
531596
|
on31-08 2022
|
18:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
|
312429
|
ti27-09 2022
|
17:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
Roskilde Pigefodbold (L1)
0
|
|
312431
|
ti27-09 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
312428
|
on28-09 2022
|
17:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
312430
|
to29-09 2022
|
17:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
|
742877
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
742876
|
on03-05 2023
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
|
280310
|
sø14-05 2023
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
1. runde 16.8.22 Lodtrækning 2.runde 18.8 12.00 facebook DBU Sjælland
2. runde 30.8.22 Lodtrækning 3.runde 2.9 12.00 facebook DBU Sjælland
3. runde 27.9.22 Lodtrækning Semifinaler 25.11 kl 14.00 facebook DBU Sjælland
4 runde semifinaler 2023
5. runde 14.5.23 finale