Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. nov 2023
22:00
Pioneren
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:00
Avedøre IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
13:30
Hekla
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
09:00
Greve Fodbold
Vestia
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:30
Ørestad IF
B 1908
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Taastrup Idrætsforening
Avedøre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
B 1908
Hekla
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:45
Vestia
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
22:00
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
22:00
Oversidder
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
22:00
Ørestad IF
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:00
Avedøre IF (2)
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
Hekla
Vestia
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:00
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Taastrup Idrætsforening
B 1908
|
|||||||||||||||||||
08. jan
22:00
Oversidder
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan
09:00
Pioneren
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
B 1908
Avedøre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:30
Roskilde Boldklub
Hekla
|
|||||||||||||||||||
13. jan
13:45
Vestia
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
B 1908
Vestia
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Avedøre IF (2)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
Taastrup Idrætsforening
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:30
Ørestad IF
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
28. jan
16:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. jan
22:00
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
03. feb
09:00
Pioneren
Hekla
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:45
Vestia
Avedøre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:00
Greve Fodbold
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
14:00
Roskilde Boldklub
B 1908
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
B 1908
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Hekla
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:00
Avedøre IF (2)
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Taastrup Idrætsforening
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:45
Vestia
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:00
Pioneren
B 1908
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Avedøre IF (2)
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. mar
22:00
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
10. mar
09:00
Greve Fodbold
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:30
Ørestad IF
Hekla
|
|||||||||||||||||||
18. mar
22:00
Roskilde Boldklub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
B 1908
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Hekla
Avedøre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Taastrup Idrætsforening
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:45
Vestia
Pioneren
|