VinterBOLD U-14 drenge 3, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
931047
on15-11 2023
18:30 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
3
-
3
15. nov 2023
18:30
LUIF/B1938
3
Haslev FC
3
931049
18-11 2023
16:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
6
-
4
18. nov 2023
16:00
Ørslev GIF (V)
6
Ringsted IF
4
931048
19-11 2023
11:00 Frederiksberg Skole
0
-
4
19. nov 2023
11:00
Lynge-Broby IF
0
Team AS Fodbold
4
931046
19-11 2023
11:15 Vordingborg Kunst "Panteren"
6
-
1
19. nov 2023
11:15
Nyråd/Vordingborg
6
B. 73, Slagelse
1
934838
02-12 2023
10:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
6
-
3
02. dec 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
6
Lynge-Broby IF
3
931775
02-12 2023
12:20 HFC's Klubhus
UDS
02. dec 2023
12:20
Haslev FC
Nyråd/Vordingborg
UDS
934821
02-12 2023
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
2
-
5
02. dec 2023
12:30
Team AS Fodbold
2
LUIF/B1938
5
931766
03-12 2023
10:00 Stadion Vest
0
-
1
03. dec 2023
10:00
B. 73, Slagelse
0
Ørslev GIF (V)
1
931764
09-12 2023
11:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0
-
4
09. dec 2023
11:00
Herlufsholm GF
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
934841
on13-12 2023
18:30 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
0
-
1
13. dec 2023
18:30
LUIF/B1938
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
934839
16-12 2023
09:45 Ringsted Stadion
4
-
2
16. dec 2023
09:45
Ringsted IF
4
B. 73, Slagelse
2
934844
16-12 2023
13:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
8
16. dec 2023
13:30
Herlufsholm GF
1
Lynge-Broby IF
8
934843
16-12 2023
16:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
0
16. dec 2023
16:00
Ørslev GIF (V)
2
Haslev FC
0
934840
17-12 2023
11:15 Vordingborg Kunst "Panteren"
5
-
1
17. dec 2023
11:15
Nyråd/Vordingborg
5
Team AS Fodbold
1
934899
13-01 2024
12:20 HFC's Klubhus
2
-
5
13. jan
12:20
Haslev FC
2
Ringsted IF
5
934905
13-01 2024
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
0
-
2
13. jan
12:30
Team AS Fodbold
0
Ørslev GIF (V)
2
934862
21-01 2024
10:00 Stadion Vest
0
-
4
21. jan
10:00
B. 73, Slagelse
0
Herlufsholm GF
4
940903
21-01 2024
11:15 Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
3
21. jan
11:15
Nyråd/Vordingborg
2
Lynge-Broby IF
3
937426
27-01 2024
09:45 Ringsted Stadion
1
-
4
27. jan
09:45
Ringsted IF
1
Team AS Fodbold
4
940904
27-01 2024
11:30 Stadion Vest
UHT
27. jan
11:30
B. 73, Slagelse
Haslev FC
UHT
940906
27-01 2024
13:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
5
27. jan
13:00
Herlufsholm GF
4
LUIF/B1938
5
940905
27-01 2024
14:30 Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
2
27. jan
14:30
Ørslev GIF (V)
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
934906
04-02 2024
11:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
UHT
04. feb
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Nyråd/Vordingborg
UHT
940907
ti27-02 2024
18:30 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
2
-
3
27. feb
18:30
LUIF/B1938
2
Nyråd/Vordingborg
3
940911
02-03 2024
10:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
0
-
7
02. mar
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Ringsted IF
7
940910
02-03 2024
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
8
-
2
02. mar
12:30
Team AS Fodbold
8
B. 73, Slagelse
2
940909
03-03 2024
11:00 Frederiksberg Skole
2
-
2
03. mar
11:00
Lynge-Broby IF
2
Ørslev GIF (V)
2
940908
03-03 2024
12:20 HFC's Klubhus
4
-
3
03. mar
12:20
Haslev FC
4
Herlufsholm GF
3
940915
09-03 2024
16:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
UHT
09. mar
16:00
Ørslev GIF (V)
LUIF/B1938
UHT
940912
10-03 2024
09:45 Ringsted Stadion
3
-
1
10. mar
09:45
Ringsted IF
3
Lynge-Broby IF
1
940913
10-03 2024
12:00 Stadion Vest
4
-
5
10. mar
12:00
B. 73, Slagelse
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
940914
10-03 2024
12:20 HFC's Klubhus
HHT
10. mar
12:20
Haslev FC
Team AS Fodbold
HHT
940916
10-03 2024
14:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT
10. mar
14:30
Herlufsholm GF
Nyråd/Vordingborg
UHT
940918
on13-03 2024
23:59 Idestrup stadion
UHT
13. mar
23:59
LUIF/B1938
Ringsted IF
UHT
940921
16-03 2024
10:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
2
-
0
16. mar
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Haslev FC
0
934900
16-03 2024
11:00 Frederiksberg Skole
4
-
4
16. mar
11:00
Lynge-Broby IF
4
LUIF/B1938
4
940920
16-03 2024
16:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6
-
2
16. mar
16:00
Herlufsholm GF
6
Team AS Fodbold
2
940919
17-03 2024
11:00 Frederiksberg Skole
1
-
5
17. mar
11:00
Lynge-Broby IF
1
B. 73, Slagelse
5
940917
17-03 2024
11:15 Vordingborg Kunst "Panteren"
UHT
17. mar
11:15
Nyråd/Vordingborg
Ørslev GIF (V)
UHT
931765
fr22-03 2024
18:00 Ringsted Stadion
UHT
22. mar
18:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF
UHT
940922
23-03 2024
09:45 Ringsted Stadion
UHT
23. mar
09:45
Ringsted IF
Nyråd/Vordingborg
UHT
940926
23-03 2024
12:30 Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
0
23. mar
12:30
Team AS Fodbold
3
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
940925
23-03 2024
16:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
HHT
23. mar
16:00
Ørslev GIF (V)
Herlufsholm GF
HHT
940924
24-03 2024
12:20 HFC's Klubhus
3
-
9
24. mar
12:20
Haslev FC
3
Lynge-Broby IF
9
940923
31-03 2024
10:00 Stadion Vest
UHT
31. mar
10:00
B. 73, Slagelse
LUIF/B1938
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind