Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar
Oversidder
Auning IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar
15:00
Helsted Fremad IF
3
Hornbæk SF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. mar
14:20
Alliancen IF (1)
3
KFUM Fodbold, Randers
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Værum GF
2
Vorup FB
4
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Auning IF
4
Alliancen IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Vorup FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Hornbæk SF (2)
0
Værum GF
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
Værum GF
1
KFUM Fodbold, Randers
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Auning IF
8
Vorup FB
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Alliancen IF (1)
4
Helsted Fremad IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
Oversidder
Hornbæk SF (2)
|
|||||||||||||||||||
19. apr
17:30
Vorup FB
3
Alliancen IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Hornbæk SF (2)
1
Auning IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Helsted Fremad IF
2
Værum GF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
KFUM Fodbold, Randers
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Værum GF
1
Alliancen IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Auning IF
7
KFUM Fodbold, Randers
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
17:15
Vorup FB
3
Hornbæk SF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
Oversidder
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
KFUM Fodbold, Randers
5
Helsted Fremad IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Alliancen IF (1)
3
Hornbæk SF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
KFUM Fodbold, Randers
2
Vorup FB
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Helsted Fremad IF
0
Auning IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Værum GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Auning IF
7
Værum GF
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
Oversidder
Alliancen IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Hornbæk SF (2)
6
KFUM Fodbold, Randers
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:15
Vorup FB
5
Helsted Fremad IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Auning IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hornbæk SF (2)
0
Helsted Fremad IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
KFUM Fodbold, Randers
1
Alliancen IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Vorup FB
8
Værum GF
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Værum GF
2
Hornbæk SF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:30
Alliancen IF (1)
3
Auning IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
Oversidder
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Helsted Fremad IF
1
KFUM Fodbold, Randers
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Vorup FB
1
Auning IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
KFUM Fodbold, Randers
1
Værum GF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:15
Helsted Fremad IF
2
Alliancen IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hornbæk SF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Alliancen IF (1)
2
Vorup FB
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Auning IF
9
Hornbæk SF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
Oversidder
KFUM Fodbold, Randers
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Værum GF
2
Helsted Fremad IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:15
Helsted Fremad IF
0
Vorup FB
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:30
Alliancen IF (1)
4
Værum GF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
KFUM Fodbold, Randers
2
Auning IF
13
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Helsted Fremad IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Hornbæk SF (2)
Vorup FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Vorup FB
KFUM Fodbold, Randers
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Auning IF
6
Helsted Fremad IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
Oversidder
Værum GF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Hornbæk SF (2)
2
Alliancen IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
KFUM Fodbold, Randers
2
Hornbæk SF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:30
Alliancen IF (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:00
Værum GF
0
Auning IF
6
|
Særlige forhold omkring nedrykning i serie 4:
Der suspenderes nedrykning for fiem hold på 7. pladsen.
De fem bedste hold på 7. pladsen, der slipper for nedrykning er: IVF Aarhus (pulje 78), Frederikshavn fI 2 (pulje 48), Feldborg/Haderup IF (pulje 65), SHIF (pulje 81), Jels IF (pulje 92).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.