Serie 4B - Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
529423
on03-04 2024
18:30 Ellemarkskolens bane
2
-
4
03. apr
18:30
Køge Union
2
Havdrup Fodbold
4
529425
06-04 2024
13:00
NLA
St. Heddinge Stadion
1
-
2
06. apr
13:00
Store Heddinge BK
1
NLA
2
529424
06-04 2024
15:00
Oversidder
Ørslev Stadion
06. apr
15:00
Ørslev GIF (V)
Oversidder
529426
07-04 2024
11:00 Haslev Kunstbane
1
-
7
07. apr
11:00
Førslev IF
1
Sct. Jørgens IF
7
529427
07-04 2024
12:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
07. apr
12:00
Køge BK
3
Karrebæk IF
3
529422
07-04 2024
15:00 Maglemølle Storhallen
0
-
5
07. apr
15:00
Næstved FC 77
0
Haslev FC
5
529428
on10-04 2024
18:00 Karrebæk Skole
1
-
7
10. apr
18:00
Karrebæk IF
1
Førslev IF
7
529430
fr12-04 2024
18:30
NLA
Vintersbølle Hallen
3
-
5
12. apr
18:30
NLA
3
Køge Union
5
529431
fr12-04 2024
19:00 Maglemølle Storhallen
2
-
3
12. apr
19:00
Sct. Jørgens IF
2
Store Heddinge BK
3
100331
13-04 2024
11:00
Oversidder
13. apr
11:00
Oversidder
Næstved FC 77
529429
13-04 2024
13:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
7
-
0
13. apr
13:00
Havdrup Fodbold
7
Ørslev GIF (V)
0
100328
13-04 2024
16:00 HFC's Klubhus
12
-
0
13. apr
16:00
Haslev FC
12
Køge BK
0
529433
fr19-04 2024
18:30
NLA
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
2
19. apr
18:30
Havdrup Fodbold
3
NLA
2
529434
20-04 2024
13:00 St. Heddinge Stadion
3
-
0
20. apr
13:00
Store Heddinge BK
3
Karrebæk IF
0
529432
20-04 2024
15:00 Ørslev Stadion
1
-
4
20. apr
15:00
Ørslev GIF (V)
1
Næstved FC 77
4
529435
21-04 2024
11:00 Førslev Stadion
0
-
10
21. apr
11:00
Førslev IF
0
Haslev FC
10
529436
21-04 2024
15:00
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
21. apr
15:00
Køge BK
Oversidder
100584
21-04 2024
15:00 Ellemarkskolens bane
3
-
2
21. apr
15:00
Køge Union
3
Sct. Jørgens IF
2
529437
on24-04 2024
18:30 Karrebæk Skole
4
-
3
24. apr
18:30
Karrebæk IF
4
Køge Union
3
529439
fr26-04 2024
18:30
NLA
Vintersbølle Hallen
6
-
2
26. apr
18:30
NLA
6
Ørslev GIF (V)
2
529440
fr26-04 2024
19:00 Nygårdsvej Idrætsanlæg
4
-
2
26. apr
19:00
Sct. Jørgens IF
4
Havdrup Fodbold
2
529442
27-04 2024
11:00
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
Førslev IF
529438
27-04 2024
13:15 Dyrskuepladsen
3
-
2
27. apr
13:15
Næstved FC 77
3
Køge BK
2
529441
27-04 2024
16:00 HFC's Klubhus
2
-
1
27. apr
16:00
Haslev FC
2
Store Heddinge BK
1
529449
fr03-05 2024
18:30
NLA
Vintersbølle Hallen
2
-
4
03. maj
18:30
NLA
2
Sct. Jørgens IF
4
529448
04-05 2024
13:00
Oversidder
St. Heddinge Stadion
04. maj
13:00
Store Heddinge BK
Oversidder
529447
04-05 2024
13:30 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
8
-
0
04. maj
13:30
Havdrup Fodbold
8
Karrebæk IF
0
529443
05-05 2024
15:00 Rishøj Stadion
5
-
2
05. maj
15:00
Køge Union
5
Haslev FC
2
529451
ma06-05 2024
18:30 Førslev Stadion
4
-
4
06. maj
18:30
Førslev IF
4
Næstved FC 77
4
529452
ti07-05 2024
18:30
NLA
Karrebæk Skole
2
-
5
07. maj
18:30
Karrebæk IF
2
NLA
5
529456
fr10-05 2024
19:00 Nygårdsvej Idrætsanlæg
4
-
2
10. maj
19:00
Sct. Jørgens IF
4
Ørslev GIF (V)
2
529462
11-05 2024
11:00
Oversidder
11. maj
11:00
Oversidder
Køge Union
529460
11-05 2024
12:00 HFC's Klubhus
3
-
0
11. maj
12:00
Haslev FC
3
Havdrup Fodbold
0
529454
11-05 2024
13:15 Dyrskuepladsen
3
-
0
11. maj
13:15
Næstved FC 77
3
Store Heddinge BK
0
529457
12-05 2024
15:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
12. maj
15:00
Køge BK
Førslev IF
UHT
529445
ti14-05 2024
18:30 Ørslev Stadion
3
-
0
14. maj
18:30
Ørslev GIF (V)
3
Køge BK
0
100929
ti14-05 2024
19:00 Nygårdsvej Idrætsanlæg
5
-
0
14. maj
19:00
Sct. Jørgens IF
5
Karrebæk IF
0
100928
fr17-05 2024
18:30
NLA
Vintersbølle Hallen
HHT
17. maj
18:30
NLA
Haslev FC
HHT
100927
18-05 2024
13:00 St. Heddinge Stadion
2
-
1
18. maj
13:00
Store Heddinge BK
2
Køge BK
1
100745
18-05 2024
15:00 Ørslev Stadion
0
-
3
18. maj
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Førslev IF
3
100866
19-05 2024
10:00
Oversidder
Havdrup Idrætscenter
19. maj
10:00
Havdrup Fodbold
Oversidder
100585
19-05 2024
15:00 Ellemarkskolens bane
5
-
6
19. maj
15:00
Køge Union
5
Næstved FC 77
6
100930
on22-05 2024
18:30 Karrebæk Skole
HHT
22. maj
18:30
Karrebæk IF
Ørslev GIF (V)
HHT
112006
25-05 2024
11:00
Oversidder
NLA
25. maj
11:00
Oversidder
NLA
100931
25-05 2024
13:15 Dyrskuepladsen
2
-
5
25. maj
13:15
Næstved FC 77
2
Havdrup Fodbold
5
112005
25-05 2024
16:00 HFC's Klubhus
4
-
2
25. maj
16:00
Haslev FC
4
Sct. Jørgens IF
2
101574
26-05 2024
12:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
26. maj
12:00
Køge BK
2
Køge Union
3
101573
ma27-05 2024
18:30 Førslev Stadion
1
-
4
27. maj
18:30
Førslev IF
1
Store Heddinge BK
4
112007
on29-05 2024
18:30 Karrebæk Skole
HHT
29. maj
18:30
Karrebæk IF
Haslev FC
HHT
112013
fr31-05 2024
18:30
NLA
Vintersbølle Hallen
2
-
1
31. maj
18:30
NLA
2
Næstved FC 77
1
112012
01-06 2024
13:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
6
-
2
01. jun
13:00
Havdrup Fodbold
6
Køge BK
2
112011
01-06 2024
15:00 Ørslev Stadion
0
-
4
01. jun
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Store Heddinge BK
4
112014
02-06 2024
13:00
Oversidder
Nygårdsvej Idrætsanlæg
02. jun
13:00
Sct. Jørgens IF
Oversidder
112010
02-06 2024
15:00 Ellemarkskolens bane
UHT
02. jun
15:00
Køge Union
Førslev IF
UHT
112020
08-06 2024
11:00
Oversidder
08. jun
11:00
Oversidder
Karrebæk IF
112016
08-06 2024
13:00 St. Heddinge Stadion
2
-
2
08. jun
13:00
Store Heddinge BK
2
Køge Union
2
112015
08-06 2024
13:15 Dyrskuepladsen
0
-
4
08. jun
13:15
Næstved FC 77
0
Sct. Jørgens IF
4
112019
08-06 2024
15:00 Ørslev Stadion
0
-
7
08. jun
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Haslev FC
7
112018
09-06 2024
15:00
NLA
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
09. jun
15:00
Køge BK
4
NLA
2
112017
ma10-06 2024
18:30 Førslev Stadion
2
-
6
10. jun
18:30
Førslev IF
2
Havdrup Fodbold
6
112021
on12-06 2024
18:30 Karrebæk Skole
PRO
12. jun
18:30
Karrebæk IF
Næstved FC 77
PRO
112025
on12-06 2024
19:00 Nygårdsvej Idrætsanlæg
2
-
0
12. jun
19:00
Sct. Jørgens IF
2
Køge BK
0
112023
fr14-06 2024
17:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
5
-
0
14. jun
17:00
Havdrup Fodbold
5
Store Heddinge BK
0
112024
fr14-06 2024
18:30
NLA
Vintersbølle Hallen
UHT
14. jun
18:30
NLA
Førslev IF
UHT
112026
15-06 2024
16:00
Oversidder
HFC's Klubhus
15. jun
16:00
Haslev FC
Oversidder
112022
16-06 2024
14:00 Ellemarkskolens bane
4
-
2
16. jun
14:00
Køge Union
4
Ørslev GIF (V)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 12.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind