Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. aug
18:30
VSK Århus
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Holstebro B
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Odder
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Brønshøj
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
FA 2000
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Avarta
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:15
IF Lyseng
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Næsby BK
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Young Boys FD
Odder
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Sundby Bk.
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Brabrand
Avarta
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
Holbæk B&I
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
VSK Århus
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
FA 2000
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Odder
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Holstebro B
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Brønshøj
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Avarta
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Holbæk B&I
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:15
IF Lyseng
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Sundby Bk.
Odder
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Young Boys FD
Avarta
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Næsby BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Brabrand
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
VSK Århus
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Holbæk B&I
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Odder
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:15
IF Lyseng
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Brønshøj
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Holstebro B
Avarta
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:30
Sundby Bk.
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Brabrand
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Young Boys FD
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
FA 2000
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Næsby BK
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Avarta
Odder
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Odder
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Brønshøj
Avarta
|
|||||||||||||||||||
15. sep
IF Lyseng
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Holbæk B&I
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
VSK Århus
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Brabrand
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:30
Sundby Bk.
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Young Boys FD
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Næsby BK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
FA 2000
Odder
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Avarta
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Holstebro B
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Holbæk B&I
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Odder
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Brønshøj
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Young Boys FD
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Brabrand
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Avarta
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:30
Sundby Bk.
Avarta
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:15
IF Lyseng
Odder
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
VSK Århus
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Holstebro B
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Næsby BK
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
FA 2000
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Holbæk B&I
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Odder
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Brabrand
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Næsby BK
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Young Boys FD
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Avarta
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:15
IF Lyseng
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:30
VSK Århus
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:45
FA 2000
Avarta
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Sundby Bk.
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Brønshøj
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Holstebro B
Odder
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Odder
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:45
FA 2000
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Young Boys FD
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Brabrand
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Næsby BK
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Avarta
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
01. nov
19:30
Sundby Bk.
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:00
Holbæk B&I
Odder
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:15
IF Lyseng
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:30
VSK Århus
Avarta
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
Brønshøj
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
03. nov
13:00
Holstebro B
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
09. nov
13:30
VSK Århus
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
09. nov
13:45
FA 2000
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
Brabrand
Odder
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
Young Boys FD
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
Næsby BK
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
10. nov
13:00
Avarta
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
15. nov
19:00
Holbæk B&I
Avarta
|
|||||||||||||||||||
16. nov
13:00
Odder
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
16. nov
13:15
IF Lyseng
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
16. nov
14:00
Holstebro B
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
16. nov
14:00
Sundby Bk.
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
16. nov
14:00
Brønshøj
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2025
13:30
VSK Århus
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2025
13:45
FA 2000
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2025
14:00
Næsby BK
Odder
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2025
14:00
Sundby Bk.
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2025
14:00
Brabrand
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2025
13:00
Avarta
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
13:00
Holbæk B&I
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
13:00
Odder
Avarta
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
13:15
IF Lyseng
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
14:00
Brønshøj
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2025
14:00
Young Boys FD
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2025
13:00
Holstebro B
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
13:30
VSK Århus
Odder
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
13:45
FA 2000
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
14:00
Brønshøj
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
14:00
Næsby BK
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2025
14:00
Sundby Bk.
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2025
13:00
Avarta
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2025
19:00
Holbæk B&I
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
13:00
Odder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
13:15
IF Lyseng
Avarta
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
14:00
Young Boys FD
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
14:00
Holstebro B
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2025
14:00
Brabrand
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
13:30
VSK Århus
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
FA 2000
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
Sundby Bk.
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
Brønshøj
Odder
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
13:00
Avarta
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
13:00
Holstebro B
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Brabrand
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Holbæk B&I
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Odder
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Næsby BK
Avarta
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Young Boys FD
VSK Århus
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
IF Lyseng
Brønshøj
|