Brøndbyernes IF

VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sportspladsen i Syd Bane 1A Vridsløsevej 1 2620 Albertslund
712184 10:00 Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Bane 1A
10:00
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
712185 10:25 BSF Brøndbyernes IF
10:25
BSF
Brøndbyernes IF
712187 10:50 Ishøj IF Brøndbyernes IF
10:50
Ishøj IF
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
712201 14:15 Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF
14:15
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
712203 14:40 Brøndbyernes IF Rebæk IF
14:40
Brøndbyernes IF
Rebæk IF
712205 15:05 Brøndbyernes IF Greve Fodbold (3)
15:05
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold (3)
Arrangør:
lørdag den. 09-12 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
712214 11:00 Brøndbyernes IF BK Avarta
11:00
Brøndbyernes IF
BK Avarta
712216 11:25 Avedøre IF Brøndbyernes IF
11:25
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
712218 11:50 BK Friheden Brøndbyernes IF
11:50
BK Friheden
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
712239 10:00 BK Friheden Brøndbyernes IF
10:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
712240 10:25 Måløv BK (2) Brøndbyernes IF
10:25
Måløv BK (2)
Brøndbyernes IF
712242 10:50 Ishøj IF Brøndbyernes IF
10:50
Ishøj IF
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Vejledalen 17 2635 Ishøj
712251 10:00 Brøndbyernes IF Greve Fodbold (3)
10:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold (3)
712253 10:25 Ishøj IF Brøndbyernes IF
10:25
Ishøj IF
Brøndbyernes IF
712255 10:50 Greve Fodbold (2) Brøndbyernes IF
10:50
Greve Fodbold (2)
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
712284 10:00 Greve Fodbold (2) Brøndbyernes IF
10:00
Greve Fodbold (2)
Brøndbyernes IF
712285 10:25 BSF Brøndbyernes IF
10:25
BSF
Brøndbyernes IF
712287 10:50 Avedøre IF
!
NB: Avedøre IF er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
10:50
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Kunst 1 Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
712295 11:30 Taastrup FC Brøndbyernes IF Kunst 1
11:30
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
712297 11:55 Brøndbyernes IF BK Avarta Kunst 1
11:55
Brøndbyernes IF
BK Avarta
712300 12:20 Brøndbyernes IF Greve Fodbold (3) Kunst 1
12:20
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind