Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. mar 2021
13:00
Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
16:30
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2022
11:15
Køge BK (1)
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2022
11:15
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
10:30
Bagsværd BK (1)
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
10:00
Køge BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
16:00
IF Bytoften
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
16:15
IF Bytoften
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
Næstved I.F. (1)
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Dragør Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2022
18:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Akademi
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
10:30
Ledøje-Smørum Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
27. dec 2022
17:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
11:30
Køge BK
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
11:15
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:15
Køge BK
Boldklubben 1908
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:00
IF Bytoften
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:15
Køge BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:15
Køge BK
Mørkøv IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:00
Melby-Liseleje IF
Ramløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
11:00
Melby-Liseleje IF
Ramløse IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2023
18:15
IF Bytoften
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
09:00
Køge Nord FC
Stævne
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2023
11:00
Greve Fodbold
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:00
Greve Fodbold
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Islev Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
11:15
Køge BK U11 Piger
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
17:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
17:30
AFK U11 piger (1)
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
17:30
AFK U11 piger
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Køge BK U10-3
Køge BK U11-12 piger
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Allerød Fodbold Klub
B.93
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:30
Virum-Sorgenfri BK (3)
Bagsværd BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Køge BK U10 Piger
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
FC Rudersdal
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
B. 73, Slagelse (Træningskamp U10 piger)
Ukendt
|
|||||||||||||||||||
04. apr
17:30
Østmøn SGI
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr
09:00
Greve Fodbold (4)
B. 73, Slagelse (2)
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Allerød Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
14. apr
09:30
Greve Fodbold (5)
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
U8 Pige DGI stævne
U8 Pige DGI Stævne
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Herfølge BK( 5-Mands)
Køge BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Greve Fodbold
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Herfølge BK (2)
Næstved I.F. (2)
|
|||||||||||||||||||
24. jun
17:30
Ejby IF Fodbold
Ringsted Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (3)
Roskilde Boldklub
|