Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
14:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:45
Hornbæk IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2021
12:00
Farum BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2021
12:30
Greve Fodbold
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2021
14:00
Køge BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
12:00
Greve Fodbold
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
Greve Fodbold
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Hornbæk IF
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
Herlufsholm GF
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:30
Farum BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:00
Farum BK (1)
Ringsted Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
FC Helsingør
Ballerup-Skovlunde Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
Greve Fodbold
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:30
Virum-Sorgenfri BK
Herlufsholm GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:15
Greve Fodbold
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
19:00
Farum BK
Færøerne U-17
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:00
Brøndbyernes IF
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
11:00
Brøndbyernes IF
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2021
19:01
Ejby IF Fodbold
B 1908
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:00
Brøndbyernes IF
Rosengården
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2022
18:30
Greve Fodbold (1)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
13:30
Køge BK
FC Nordsjælland
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
Espergærde IF
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
16:00
Brøndbyernes IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2022
17:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:30
Køge BK
HIK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:30
Farum BK
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
14:00
Brøndbyernes IF
Kalmer FF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
Greve Fodbold
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:30
Allerød Fodbold Klub (1)
Sundby Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
12:15
Køge BK
FC Rosengaard
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
Køge BK
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
15:30
FC Helsingør
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:15
B. 73, Slagelse
HIK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:00
FC Helsingør
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2022
17:00
Roskilde Pigefodbold (1)
CCS Amerikansk Collage
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Greve Fodbold
Holmegaard GB
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Greve Fodbold
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
18:30
Allerød Fodbold Klub
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
11:45
Roskilde Pigefodbold (1)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
13:00
Roskilde Pigefodbold
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:45
Allerød Fodbold Klub
HIK
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub
Boldklubben 1908
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
Køge BK
Sundby Bk.
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:15
Allerød Fodbold Klub
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
Farum BK
B. 73, Slagelse
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
17:30
Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Allerød Fodbold Klub
B93 (1)
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
16:30
Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
11:30
Herstedøster IC (1)
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:00
Herstedøster IC (2)
Hvidovre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
14:00
Herlufsholm GF
B93 (2)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
18:00
Herfølge BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:00
BSF (2)
Roskilde Pigefodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
17:45
BSF (1)
B93 (3)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
16:30
Roskilde Pigefodbold
B93 (4)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:45
BSF (3)
HB Køge (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:15
HB Køge U14 piger
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Farum BK (3)
Sundby Bk. (2)
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:00
Herlufsholm GF
B93 (4)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
BSF (5)
HB Køge (2)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
BSF (4)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. aug
18:15
BSF (7)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Allerød Fodbold Klub
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Helsinge Fodbold
BSF
|